Strona główna

  • przelewy

    przelewy

Zbieracz TROLLA 97 cm

12008

Zbieracz trawy do traktorka pozwala na zebranie pozostałości z trawnika ( stara trawa,  suche liście itp.). Możliwe zastosowanie z broną pazurową 12010 dla jeszcze dokładniejszego wyczesania trawnika i zebrania pozostałości. Szerokość robocza urządzenia to 97 cm, zaś pojemność zbiornika 310 l. Opróżnianie zbiornika z pozycji operatora traktorka.

1 259,00 zł
Brutto
Ilość
Na zamówienie

  • 2 lata gwarancji konsumenckiej lub rok gwarancji dla przedsiębiorców 2 lata gwarancji konsumenckiej lub rok gwarancji dla przedsiębiorców
  • Wysyłka kurierem DPD - przedpłata lub pobraniowo Wysyłka kurierem DPD - przedpłata lub pobraniowo
  • 14 dni na zwrot (§ 7 regulaminu) 14 dni na zwrot (§ 7 regulaminu)

Dane techniczne

12008

Ciężar (kg)
31
Pojemność kosza l
310
Szerokość robocza (cm)
97
Dodatkowe zalety
Uchylny kosz; Obroty szczotki: obroty kół 5:1

Zobacz także

Areator TROLLA 120 cm

Aerator jest podłączany do traktora ogrodowego, służy do napowietrzania trawnika, w zależności od podłoża istnieje możliwość dociążania aeratora poprzez ułożenie na nim ciężkich przedmiotów. Max. Dociążenie może wynosić 50 kg, max głębokość pracy to 8 cm. Aerator został wyposażony w dwa kółka transportowe ułatwiające przemieszczanie pomiędzy obszarami...

Cena 999,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Areator z pojemnikiem TROLLA

Aerator - rozrzutnik służy do podłączenia do traktora ogrodowego i pozwala na jednoczesne napowietrzanie i nawożenie  trawnika. Dwa koła transportowe pozwalają na swobodne przemieszczanie pomiędzy obszarami pracy. 

Cena 980,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Zbieracz TROLLA 120 cm

Zbieracz trawy do traktorka pozwala na zebranie pozostałości z trawnika (stara trawa, suche liście itp.). Możliwe jest zastosowanie z broną pazurową 12010 dla jeszcze dokładniejszego wyczesania trawnika i zebrania pozostałości. Szerokość robocza urządzenia to 120 cm, zaś pojemność zbiornika 400 l. Opróżnianie zbiornika z pozycji operatora traktorka.

Cena 1 619,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku