Strona główna

  • przelewy

    przelewy

Osełka STIHL

00008816001

Uniwersalna, 2-stronna, grube i drobne ziarno. Możliwość ostrzenia przy użyciu wody lub oleju. Do ostrzenia nożyc do gałęzi, sekatorów ogrodowych, nożyc do żywopłotów oraz sierpów, ośników i siekier.

59,50 zł
Brutto
Ilość

  • 2 lata gwarancji konsumenckiej lub rok gwarancji dla przedsiębiorców 2 lata gwarancji konsumenckiej lub rok gwarancji dla przedsiębiorców
  • Wysyłka kurierem DPD - przedpłata lub pobraniowo Wysyłka kurierem DPD - przedpłata lub pobraniowo
  • 14 dni na zwrot (§ 7 regulaminu) 14 dni na zwrot (§ 7 regulaminu)

Dane techniczne

00008816001

Zobacz także

Kliny aluminiowe STIHL 600/800/1000g

Wąskie ostrze zapewniające łatwe wnikanie w drewno. Trzy wersje przeznaczone do kłód o różnej średnicy, zęby mocujące, krawędź prowadząca, jedna gładka powierzchnia do wygodnego zamocowania drugiego klina podczas ścinania, wysokiej jakosci wytrzymały stop aluminium.

Cena 151,00 zł
Więcej
W magazynie

Klin aluminiowy skrętny STIHL

Maksymalna skuteczność dzięki skrętnej formie. Odkuwane aluminium zapewniające wyjątkową stabilność i niewielki ciężar. Krawędź prowadząca i zęby mocujące umożliwiające optymalne prowadzenie i maksymalną stabilność mocowania, nawet w przypadku zmarzniętego drewna. Okrągła powierzchnia uderzeniowa zapewniające możliwie najlepszy rozkład sił.

Cena 159,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Kliny z tworzywa sztucznego STIHL

Z wytrzymałego poliamidu ze strukturą powierzchni gwarantującą pewne prowadzenie. Długość 19 cm do drewna o średniej twardości. Długość 23 cm do drewna o średniej i dużej twardości. Długość 25 cm o zwiększonym kącie klina. Certyfikat Komisji Kontroli Techniki Leśnej.

Cena 61,50 zł
Więcej
W magazynie

Osełka STIHL 3 w 1

Do sekatorów ogrodowych i sekatorów do gałęzi, siekier, toporów, noży i nożyczek domowych. Ergonomiczny kształt ułątwia ostrzenie i zapewnia profesjonalne efekty. Nieodpowiednia do ASA 65 i ASA 85

Cena 69,62 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku