Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy
narzedzia ogrodowe

Do ogrodu

Osprzęt ułatwiający pracę na wszystkich etapach pracy w ogrodzie. Od wstepnego projektowania krajobrazu poprzez codzienną pracę na łonie natury.

Do ogrodu

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Łopata Schmith SG-LMW

Łopata piaskowa, wzmocniona, z metalowym trzonkiem. Wymiary głowicy narzędzia to 24 x 27 cm. Wykonano ją ze stali borowej o podwyższonej wytrzymałości na ścieraniem, a także wzmocniono przetłoczeniami po obu stronach. Ergonomiczna, rączka zapewnia stabilność uchwytu. Odpowiedni profil łopaty nie obciąża kręgosłupa

Cena 53,00 zł
Więcej
W magazynie

Łopata Schmith SG-LM-1

Łopata piaskowa z trzonkiem metalowym pokryta powłoką ułatwiającą pracę z materiałami sypkimi i o podwyższonej lepkości. Optymalne wyprofilowanie zapewnia komfort pracy. Przeznaczona do prac ziemnych i budowlanych.

Cena 56,00 zł
Więcej
W magazynie

Szpadel szpiczasty Schmith SG-SMS

Szpadel spiczasty z metalowym trzonkiem. Idealnie nadaje się do prac ogrodniczych i rolniczych. Głowica wykonana z hartowanej stali kolejowej zachowującej optymalne właściwości plastyczne podczas pracy. Mocny spaw łączący głowicę z trzonkiem. Wygodna, ergonomiczna rączka z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Cena 56,00 zł
Więcej
W magazynie

Szpadel prosty Schmith SG-SM-1

Szpadel z trzonkiem metalowym, z powłoką ułatwiająca pracę narzędzia z materiałami sypkimi jak i tymi o podwyższonej lepkości. Optymalne wyprofilowanie szpadla zapewnia komfort pracy.

Cena 56,00 zł
Więcej
W magazynie

Taczka TROLLA

Taczka ogrodowa wykonana z wysokiej jakości materiałów, lekka i funkcjonalna o szerokim spektrum zastosowań w ogrodzie i nie tylko. Posiada duże pompowane koła, dzięki czemu transport wymaga mniej wysiłku od operatora. 

Cena 377,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Rozsiewacz ręczny TROLLA 56 l

Rozsiewacz do nawozów, piasku, soli itp., Zbiornik posiada praktyczną foliową pokrywkę pozwalającą na zabezpieczenie rozprowadzanych substancji przed warunkami atmosferycznymi. Praktyczna dźwignia do regulacji znajduje się przy drążku sterowniczym ułatwiając dozowanie. Max. Szerokość robocza urządzenia to 3,5 metra.

Cena 1 169,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku