Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy
swidry glebowe spalinowe

Świdry spalinowe

Wiertnice, zwane też dołownikami czy świdrami glebowymi, są bardzo wszechstronne, choć oczywiście do różnych zastosowań przydają się narzędzia o nieco innych parametrach. Bez wnikania w szczegóły można jednak przewidzieć, że przydadzą się na przykład przy kopaniu dołów na nasadzenia w glebie kamienistej lub przerośniętej grubymi korzeniami, do robienia otworów pod słupki ogrodzeniowe, a także przy niektórych pracach budowlanych.

Świdry spalinowe

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Kaaz AG500

Świder glebowy do prac ziemnych cenionej firmy Kaaz z silnikiem Mitsubishi TLE 48 o mocy aż 2,44 KM to maszyna produkcji japońskiej. Świder jest łatwy i komfortowy w obsłudze przez jedną osobę. Świder glebowy może też być nazywany wiertnicą lub dołownikiem. Przydaje się do prac ogrodowych oraz do wiercenia dołów pod słupki ogrodzeniowe. Zastosowanie...

Cena 2 390,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BT 131

Świder spalinowy STIHL BT 131 przeznaczony do pracy dla jednej osoby. Zastosowano tu silnik 4-MIX charakteryzujący się mniejszą awaryjnością i lepszym momentem obrotowym. Dodatkowo poduszka amortyzująca. Maksymalna średnica otworów wynosi 300 mm.  W ZESTAWIE NIE MA WIERTEŁ. 

Cena 3 819,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku