Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy
swidry glebowe spalinowe

Świdry spalinowe

Wiertnice, zwane też dołownikami czy świdrami glebowymi, są bardzo wszechstronne, choć oczywiście do różnych zastosowań przydają się narzędzia o nieco innych parametrach. Bez wnikania w szczegóły można jednak przewidzieć, że przydadzą się na przykład przy kopaniu dołów na nasadzenia w glebie kamienistej lub przerośniętej grubymi korzeniami, do robienia otworów pod słupki ogrodzeniowe, a także przy niektórych pracach budowlanych.

Świdry spalinowe

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Cedrus SW01

Cedrus 51.7 cm3 o mocy 2 KM to wytrzymała maszyna do pracy w twardej glebie. Prosta w użyciu i wygodna w pracy daje dużą wydajność pracując z prędkością obrotową 170 obrotów na 1 minutę. Do świdra powinno się stosować mieszankę paliwowo olejową w proporcjach 1:40. Całkowita waga świdra wynosi 15.5 kg. Konstrukcja świdra daje gwarancję łatwej i komfortowej...

Cena 999,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Cedrus SW02

Najwiekszy model świdra glebowego w ofercie produktowej marki Cedrus. Świder wyposażony w silnik Zongshen o pojemności 141 cc. W zestawie nie znajduje się wiertło.

Cena 1 699,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Kaaz AG500

Świder glebowy do prac ziemnych cenionej firmy Kaaz z silnikiem Mitsubishi TLE 48 o mocy aż 2,44 KM to maszyna produkcji japońskiej. Świder jest łatwy i komfortowy w obsłudze przez jedną osobę. Świder glebowy może też być nazywany wiertnicą lub dołownikiem. Przydaje się do prac ogrodowych oraz do wiercenia dołów pod słupki ogrodzeniowe. Zastosowanie...

Cena 2 390,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BT 131

Jednoosobowy świder z hamulcem wiertła QuickStop. Silnik 4-MIX® z dużym zbiornikiem paliwa, ramą amortyzującą, uchwytem obsługowym z przyciskiem Stop, systemem filtrów powietrza o długiej żywotności, dużą poduszką amortyzującą. Do nawiercania otworów o średnicy do 300mm.

Cena 3 819,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL BT 360

Mocny dwuosobowy świder glebowy o mocy 2,9 kW, (składany uchwyt w wyposażeniu podstawowym, bez wiertła). Do różnorodnych zadań od prostych nawierceń w ziemi do pobierania próbek gleby. Bogaty wybór wierteł do nawiercania otworów o średnicy do 400mm.

Cena 8 849,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku