Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy
opryskiwacze reczne

Opryskiwacze ręczne

Opryskiwacze ręczne znakomicie nadają się do wykonywania delikatnych i precyzyjnych oprysków wokół domu lub w przydomowym ogrodzie. 

Opryskiwacze ręczne

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

STIHL SG 11

Ergonomiczny, łatwy w obsłudze opryskiwacz ręczny do rozpylania płynnych środków ochrony roślin. Łatwa w obsłudze i wydajna pompa zapewniająca komfort pracy. Seryjnie wyposażony w dyszę stożkową.

Cena 55,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL SG 11 PLUS

Spryskiwacz do rozpylania środka czyszczącego i rozpuszczalnika, np. Varioclean oraz pozostałych środków czyszczących STIHL. Pojemność 1,5 litra, maks.ciśnienie 3 bary, uszczelki EPDM do środków czyszczących i rozpuszczalników, pH od 7 do 14. Dla zapewnienia długiej żywotności pompę wyposażono w specjalną osłonę.

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie

Schmith SGO - 20,0

Opryskiwacz Schmith SGO-20,0 o pojemności 20 litrów to narzędzie doskonałe jeśli chcemy przy minimalnym wysiłku zastosować oprysk na naszym podwórku.

Cena 95,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL SG 21

Ergonomiczny opryskiwacz ręczny do rozpylania płynnych środków ochrony roślin. Łatwa w obsłudze pompa zapewniająca komfort pracy. Seryjnie wyposażony w dyszę stożkową.

Cena 119,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL SG 31

Ręczny opryskiwacz ze zbiornikiem o pojemności 5 litrów przeznaczony do zwalczania chwastów i szkodników oraz do nawożenia. Idealny dla posiadaczy dużych ogrodów. Z lancą teleskopową i dodatkową dyszą płaską.

Cena 159,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL SG 51

Opryskiwacz plecakowy do zastosowań okazjonalnych i profesjonalnych. Wysoki komfort obsługi dzięki możliwości montażu dźwigni pompy po prawej lub lewej stronie, ergonomiczny zawór wyłączający. Trwała konstrukcja zapewniająca długą żywotność urządzenia nawet w przypadku profesjonalnych zastosowań.

Cena 369,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL SG 71

Opryskiwacz plecakowy do profesjonalnych zastosowań. Najwyższy komfort pracy, montaż dźwigni pompy po lewej lub prawej stronie, regulacja długości i szerokości. Wysokiej jakości pasy i komfortowa, profilowana płyta. Ergonomiczny zawór wyłączający z manometrem.

Cena 419,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku