Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy
opryskiwacze spalinowe

Opryskiwacze spalinowe

Spalinowe opryskiwacze to urządzenia wydajne i wszechstronne. Doskonale nadają się do rozpylania środków ochrony roślin w winnicach, sadach owocowych oraz na uprawach warzywnych. Spalinowe opryskiwacze charakteryzują się długim zasięgiem oprysku i dostępne są jako urządzenia plecakowe z mocnymi silnikami spalinowymi. Odpowiednie wyposażenie dodatkowe zwiększa komfort, wydajność i precyzję pracy.

Opryskiwacze spalinowe

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Cedrus OP03

Cedrus OP03 pozwala równomiernie rozprowadzić oprysk na dużej przestrzeni. Idealnie rozpyla ciecz na drobną mgiełkę, zapewniając najlepsze wchłanianie się oprysku, minimalizując straty. Dysza ma 9 pozycji regulacji rozmiaru kropli. Wytwarza wszystkie stopnie rozpylenia: od strumienia do delikatnej mgły.

Cena 749,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Cedrus OP01

Cedrus OP01 pozwala równomiernie rozprowadzić oprysk na dużej przestrzeni. Idealnie rozpyla ciecz na drobną mgiełkę, zapewniając najlepsze wchłanianie się oprysku, minimalizując straty. Dysza ma 9 pozycji regulacji rozmiaru kropli. Wytwarza wszystkie stopnie rozpylenia: od strumienia do delikatnej mgły.

Cena 799,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Cedrus OP02

Cedrus OP02 pozwala równomiernie rozprowadzić oprysk na dużej przestrzeni. Idealnie rozpyla ciecz na drobną mgiełkę, zapewniając najlepsze wchłanianie się oprysku, minimalizując straty. Dysza ma 9 pozycji regulacji rozmiaru kropli. Wytwarza wszystkie stopnie rozpylenia: od strumienia do delikatnej mgły.

Cena 949,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL SR 200

Lekki opryskiwacz, wyjątkowo wysoki komfort użytkowania dzięki kompaktowej budowie i umiejscowieniu środka ciężkości blisko ciała operatora. Idealny do roślinności o wysokości do 2,5 m. System łatwego uruchamiania, przełącznik wielofunkcyjny i kołnierz ochronny zabezpieczający przed rozlaniem substancji. W komplecie z kratkami do zmiany formy strumienia i...

Cena 1 959,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL SR 430

Komfortowy opryskiwacz spalinowy o bardzo dużym zasięgu oprysku. Niesamowicie łatwy w obsłudze, z bardzo pojemnym zbiornikiem na substancje opryskowe. Łatwe i szybkie uruchamianie urządzenia.

Cena 2 399,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL SR 450

Komfortowy opryskiwacz o dużym zasięgu oprysku. Łatwy w obsłudze. Z pojemnym zbiornikiem. Szybkie uruchamianie urządzenia. Model wyposażony w praktyczny mechanizm do przezbrojenia 2w1, który umożliwia wykonywanie zarówno oprysków jak i rozpylanie granulatu.

Cena 2 549,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku