Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy
opryskiwacze

Opryskiwacze

Nieważne, czy jesteście Państwo właścicielami wielkiej plantacji czy macie prywatny ogród przydomowy: ten kto uprawia owoce, warzywa i winorośl pragnie, aby wszystkie rośliny kwitły jak najpiękniej. Wydajny opryskiwacz można komfortowo nosić na plecach i swobodnie się nim posługiwać w każdych warunkach terenowych. Ręczne opryskiwacze doskonale nadają się do precyzyjnego rozpylania środków ochrony roślin na mniejszych powierzchniach uprawnych.

Opryskiwacze

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-16 z 32 pozycji

Aktywne filtry

STIHL Komplet dysz ULV

Idealne do rozpylania niewielkich ilości płynnych substancji. Dozownik ULV do rozpylania bardzo niewielkich ilości płynów rozbitych na bardzo niewielkie cząsteczki. Do: SR 430,SR 450,SR 200

Cena 22,25 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Dysza regulowana

Mosiężna dysza przestawna umożliwia zmianę kształtu strumienia ze stożkowego na liniowy. Optymalna wydajność opryskiwania również w przypadku zmiennych warunków lub różnych zastosowań.

Cena 22,95 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Dysza płaska 80-04

Dysza płaska o małym przekroju do zastosowań na dużych powierzchniach. Idealna do wielokroplowego rozpylania substancji chwastobójczych. Do montażu na SG 51 i SG 71 potrzebny jest pierścień mocujący.

Cena 29,18 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Dysza płaska 65-0025

Dysza płaska o małym przekroju i niewielkim przepływie do bardzo drobnych i precyzyjnie rozpylanych substancji. Do montażu na SG 51 i SG 71 konieczny jest pierścień mocujący.

Cena 53,78 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL SG 11

Ergonomiczny, łatwy w obsłudze opryskiwacz ręczny do rozpylania płynnych środków ochrony roślin. Łatwa w obsłudze i wydajna pompa zapewniająca komfort pracy. Seryjnie wyposażony w dyszę stożkową.

Cena 55,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL Komplet dysz

Dwie dysze płaskie do opryskiwania dużych powierzchni i dwie dysze stożkowe do opryskiwania pojedynczych roślin. Do montażu na SG 51 i SG 71 konieczny jest pierścień mocujący.

Cena 57,10 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Lanca teleskopowa

Regulowana długość i płynne zwiększanie zasięgu. Dostępne w dwóch wariantach: Lanca 52 - 90 cm: tworzywo sztuczne. Do SG 51, SG 71Lanca 159 - 300 cm: mosiądz. Do SG 31, SG 51, SG 71

Cena 57,65 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Pas biodrowy

Pas biodrowy równomiernie rozkłada ciężar urządzenia na ciało operatora. Zapewnia on wygodną pozycję i wyraźnie odciąża plecy operatora, szczególnie gdy praca trwa kilka godzin. Pas przeznaczony do modeli: BR 350,BR 430,BR 450,SR 200,SR 430,SR 450. lub BR 500.

Cena 97,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Zawór ciśnieniowy - żółty / czerwony / niebieski

Utrzymują stałe odpowiednie ciśnienie (w zależności od wersji). Stałe ciśnienie redukuje zmiany ilości rozpylanej substancji i zapewnia optymalną efektywność opryskiwania. Przy wyborze odpowiedniego zaworu należy zwrócić uwagę na optymalne ciśnienie opryskiwania. Zawór żółty - 1,0 bar,Zawór czerwony 1,5 bar,Zawór niebieski 2,0 bar.

Cena 102,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku