Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy
odkurzacze

Odkurzacze

Odkurzacze ogrodowe idealnie nadają się do zbierania liści czy skoszonej trawy. Turbina dmuchawy w połączeniu ze specjalnym nożem rozdrabniającym redukuje objętość suchych liści do 1/14 ich pierwotnej objętości.

Odkurzacze

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

STIHL SHE 71

Cichy, elektryczny odkurzacz ogrodowy do oczyszczania terenów przydomowych z liści i skoszonej trawy. Seryjnie możliwość zastosowania urządzenia jako dmuchawy. Zmiana trybu pracy z trybu odkurzacza na tryb dmuchawy odbywa się bez użycia dodatkowych narzędzi. Z dyszą wydmuchową i dyszą płaską.

Cena 509,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL SE 62

Pierwszy, podstawowy model w kategorii odkurzaczy przemysłowych firmy STIHL. Funkcja odkurzania na mokro i sucho, możliwość przezbrojenia w dmuchawę. Wielowarstwowy system filtrów. W zestawie trzy końcówki: - Końcówka STIHL Kombi Ø 36 MM- Końcówka do szczelin STIHL Ø 36 mm Plastikowa- Końcówka ssąca STIHL Ø 36 MM

Cena 589,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL SHE 81

Lekki, elektryczny odkurzacz ogrodowy o dużej mocy ssania do oczyszczania dużych terenów przydomowych. Seryjnie możliwość zastosowania urządzenia również jako dmuchawy, zmiana trybu pracy z trybu odkurzacza na tryb dmuchawy odbywa się bez użycia dodatkowych narzędzi. Z dyszą wydmuchową i dyszą płaską.

Cena 609,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL SE 62 E

Efektywne czyszczenie na sucho i mokro. Odkurzacz posiada funkcję dmuchawy. Wąż ssący o długości ponad trzech metrów, lanca teleskopowa. W zestawie znajduje się końcówka uniwersalna, a także końcówka wąska - do szczelin. W standardzie również adapter do elektronarzędzi.

Cena 719,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL SH 56

Możliwość zastosowania jako dmuchawy (w wyposażeniu seryjnym), płynna regulacja obrotów, dysza okrągła, silnik 2-MIX

Cena 1 319,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL SH 86

Idealny do oczyszczania dużych powierzchni. Możliwość zastosowania jako dmuchawy (w wyposażeniu seryjnym). Płynna regulacja obrotów, dysza okrągła, dysza płaska, STIHL ElastoStart, system antywibracyjny STIHL, silnik 2-MIX, filtr HD2.

Cena 1 559,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL SE 122 E

Odkurzacz o mocy równej 1,5 kW. Umożliwia czyszczenie na mokro i na sucho. Odkurzacz jest na kółkach, które można zablokować. W zestawie końcówka uniwersalna, końcówka do szczelin, adapter do elektronarzędzi, a także zintegrowany pojemnik na akcesoria.

Cena 1 689,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL SE 133 ME

Duży odkurzacz o mocy bliskiej półtora kilowata do odkurzania na sucho i na mokro. Automatycznie czyści filtr  a także kontroluje przepływ powietrza. Regulacja obrotów możliwa jest nawet podczas pracy. odkurzacz wyposażono w akcesoria antystatyczne.

Cena 2 599,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Cifarelli V1200B

Podciśnieniowy spalinowy odkurzacz do zbierania orzechów laskowych. Odkurzacz Cifarelli włoskiej produkcji z silnikiem dwusuwowym o mocy 5 KM waży łącznie 16,5 kg. Średnica rury ssącej 100mm daje duże pole pracy i możliwość wciągania dużej ilości materiału na raz. Urządzenie, przeznaczone do zbierania owoców w łupinach. Główne zastosowanie to zbierania...

Cena 4 690,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Weibang WBLV50KL naburtowy

Profesjonalny odkurzacz do liści, który znajdzie zastosowanie w każdym ogrodzie oraz publicznych przestrzeniach miejskich np. parkach, skwerach, boiskach. Model ten nadaje się do zamocowania na burcie przyczepy, dzięki czemu umożliwia bezpośredni załadunek liści na samochód lub przyczepę. Zasilany jest silnikiem Kohler XT775. W komplecie znajduje się rura...

Cena 5 490,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Weibang Loncin G160F

Odkurzacz do liści marki Weibang z silnikiem Loncin do użytku profesjonalnego i prywatnego do sprzątania miejskich terenów zielonych oraz prywatnych posesji. Uniwersalny odkurzacz spalinowy Weibang – zbiera liście, ścinki trawy, śmieci, puszki, butelki itp. Wyposażony w niezawodny silnik Loncin G160F.  Napęd pozwala operatorowi pracować bez większego...

Cena 5 790,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Agrinova AS8 Naburtowy

Agrinova AS 8 jest to profesjonalny odkurzacz do liści, który znajdzie zastosowanie w każdym ogrodzie. Model AS 8 charakteryzuje się tym, że jest przeznaczony do zamocowania na burcie przyczepy, dzięki czemu umożliwia bezpośredni załadunek liści na samochód lub przyczepę. Zasilany jest silnikiem B&S Vanguard 9 KM. W komplecie znajduje się rura ssąca o...

Cena 11 990,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Weibang WBDL5021R Naburtowy

Odkurzacz naburtowy marki Weibang WBDL5021R o pojemności 670 cm i elektrycznym rozruszniku sprawdzi się idealnie w ośrodkach komunalnych, i firmach zajmujących się porządkiem obiektów publicznych. Odkurzacz zawiesza się na burcie pojazdu roboczego.

Cena 14 999,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku