Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy
dmuchawy

Dmuchawy

Dzięki dmuchawom czasochłonna praca miotłą i grabiami należy już do przeszłości. W zależności od potrzeb i rodzaju terenu przeznaczonego do sprzątania, np. działka, ścieżka, parking, mają Państwo do wyboru urządzenia o różnej mocy.

Dmuchawy

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

STIHL BGA 45

Najmniejsza dmuchawa akumulatorowa w ofercie firmy STIHL, wykorzystująca system akumulatorowy STIHL AI. Bateria umieszczona jest na stałe w środku urządzenia, do którego podłączamy dedykowaną ładowarkę. Czas ładowania akumulatora 210 min/300 min (80%/100%). Czas pracy na jednym ładowaniu nie przekracza 10 minut.

Cena 499,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL BGA 56

Dmuchawa akumulatorowa operująca na systemie akumulatorowym STIHL AK. Standardowo wyposażony w okrągłą dyszę, której długość można regulować w trzech stopniach. Dmuchawa sprawdzi się idealnie do domowego użytku.  Model ten można zamówić w zestawie (AK 20, AL 101) lub samą dmuchawę - bez tych akcesoriów.

Cena 599,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BG 56

W zestawie końcówka z dyszą płaską i okrągłą. Silnik 2-MIX. Dmuchawa posiada filtr powietrza STIHL HD 2, a także dźwignię blokującą gaz i/lub wyłączającą urządzenie.

Cena 1 219,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BGA 86

Dmuchawa akumulatora do zastosowań profesjonalnych wykorzystująca system akumulatorów STIHL AP, które charakteryzują się zwiększoną wydajnością i czasem pracy na jednym ładowaniu. STIHL BGA 86 to następca modelu BGA 85, w którym producent chwali się zwiększoną wydajnością urządzenia aż o 40% przy jednoczesnym zredukowaniu wagi. W ZESTAWIE NIE MA...

Cena 1 269,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BG 86

Największy model spalinowej dmuchawy ręcznej w ofercie STIHL. Istnieje możliwość przezbrojenia dmuchawy przy zakupie dodatkowego zestawu rur z workiem.

Cena 1 399,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL BGA 100

Wysokie osiągi urządzenia przy zachowaniu kultury pracy, to cechy w których urządzenia akumulatorowe nie mają sobie równych. Dmuchawa przeznaczona do zadań profesjonalnych z wykorzystaniem akumulatorów plecakowych STIHL z serii AR lub AP (przy zastosowaniu odpowiedniej przejściówki). Model ten nie zawiera w zestawie akumulatora i ładowarki.

Cena 1 859,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BR 200

Najmniejsza dmuchawa plecakowa w ofercie firmy STIHL. Kompaktowe rozmiary i duża efektywność sprawiają, że model ten znajduje sobie zwolenników u właścicieli prywatnych i firmowych oferując doskonały stosunek ceny do osiągów. Dmuchawa posiada system antywibracyjny z wykorzystaniem silnika 2-MIX.

Cena 2 019,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BGA 200

Potężna i cicha dmuchawa akumulatorowa stworzona z myślą o usługach komunalnych i profesjonalnych. Gwarantuje funkcjonalność na najwyższym poziomie wszędzie tam, gdzie stosowane są restrykcje dot. hałasu i emisji spalin.

Cena 2 299,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BR 450

Dmuchawa spalinowa z silnikiem 2-MIX o pojemności skokowej 63,3 cm. System antywibracyjny oraz system STIHL ElastoStart. Przeznaczona do dużych powierzchni. Jak we wszystkich modelach dmuchaw plecakowych - wystepuje w standardzie uchwyt transportowy.

Cena 2 379,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL BR 500

"Najmniejszy" model dmuchawy plecakowej STIHL wykorzystujący flagowe rozwiązanie budowy silnika jakim jest STIHL 4-MIX. Jak wszystkie dmuchawy plecakowe, model ten posiada system antywibracyjny i uchwyt transportowy.

Cena 2 919,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BR 450 C-EF

Dmuchawa spalinowa BR 450 C-EF jako jedyna w ofercie STIHL'a posiada elektryczny rozrusznik, który umożliwia rozruch urządzenia bez zdejmowania z pleców. Silnik 2-MIX, beznardzędziowa regulacja uchwytu gazu i dyszy wylotowej. Litera "E" w nazwie oznacza, że zastosowano w tym modelu autorskie rozwiązanie pod nazwą STIHL ErgoStart gwarantujące łatwe...

Cena 2 919,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BR 700

Duża dmuchawa plecakowa przeznaczona do prac komunalnych i profesjonalnych. Silnik 4-MIX zbogacony systemem łatwego uruchamiania i blokadą gazu. Dysza może być regulowana na bieżąco bez narzędzi, tak jak położenie uchwytu gazu.

Cena 3 179,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL BR 800 C-E

Najmocniejsza dmuchawa plecakowa firmy STIHL do zadań profesjonalnych, silnik 4-MIX charakteryzujący się zrywnością, osiągami i trwałością użytkowania. System antywibracyjny silnika, płynna regulacja uchwytu i długości dyszy to czynniki które decydują o wygodzie pracy przy dłuższym użytkowaniu. Urządzenie jako jedyne posiada praktyczny rozrusznik boczny,...

Cena 3 499,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku