Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy
dmuchawy odkurzacze

Dmuchawy i odkurzacze

Urządzenia w wariantach spalinowych, elektrycznych czy akumulatorowych. Ich zadaniem jest pomoc w dbaniu o porządek i czystość w pracy/domu.

Dmuchawy i odkurzacze

Subcategories

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-16 z 38 pozycji

Aktywne filtry

Uchwyt oburęczny STIHL BR 350 - BR 800

Modyfikacja dmuchawy plecakowej w postaci kierownicy oburęcznej. Sprawdzi się w zastosowaniach profesjonalnych i do wyjątkowo długiej pracy z urządzeniem. Dokładna kompatybilność modeli znajduje się w danych technicznych.

Cena 298,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Zestaw "odkurzacz" STIHL BG/SH 56 - 86

Zestaw elementów, które występują standardowo w odkurzaczach ogrodowych SH 56 i SH 86. Zestaw przeznaczony jest do dmuchaw STIHL BG 56 i 86. W skład zestawu wchodzi: Rura prosta, przez którą zbierane są liście, rura zagięta łącząca silnik z workiem, a także worek raz z uchwytem na ramie do magazynowania zebranego materiału.

Cena 306,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BGA 45

Najmniejsza dmuchawa akumulatorowa w ofercie firmy STIHL, wykorzystująca system akumulatorowy STIHL AI. Bateria umieszczona jest na stałe w środku urządzenia, do którego podłączamy dedykowaną ładowarkę. Czas ładowania akumulatora 210 min/300 min (80%/100%). Czas pracy na jednym ładowaniu nie przekracza 10 minut.

Cena 499,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL SHE 71

Cichy, elektryczny odkurzacz ogrodowy do oczyszczania terenów przydomowych z liści i skoszonej trawy. Seryjnie możliwość zastosowania urządzenia jako dmuchawy. Zmiana trybu pracy z trybu odkurzacza na tryb dmuchawy odbywa się bez użycia dodatkowych narzędzi. Z dyszą wydmuchową i dyszą płaską.

Cena 509,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL SE 62

Pierwszy, podstawowy model w kategorii odkurzaczy przemysłowych firmy STIHL. Funkcja odkurzania na mokro i sucho, możliwość przezbrojenia w dmuchawę. Wielowarstwowy system filtrów. W zestawie trzy końcówki: - Końcówka STIHL Kombi Ø 36 MM- Końcówka do szczelin STIHL Ø 36 mm Plastikowa- Końcówka ssąca STIHL Ø 36 MM

Cena 589,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BGA 56

Dmuchawa akumulatorowa operująca na systemie akumulatorowym STIHL AK. Standardowo wyposażony w okrągłą dyszę, której długość można regulować w trzech stopniach. Dmuchawa sprawdzi się idealnie do domowego użytku.  Model ten można zamówić w zestawie (AK 20, AL 101) lub samą dmuchawę - bez tych akcesoriów.

Cena 599,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku