Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy
zamiatarki akcesoria

Akcesoria do zamiatarek

Dodatkowa ładowarka czy akumulatory to przykład akcesoriów, jakie można użyć w zamiatarkach.

Akcesoria do zamiatarek

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Spray silikonowy STIHL

100ml. Smaruje, pielęgnuje i chroni elementy przekładni. Stosowany regularnie zapewnia łatwą i długą pracę. Odporny na działanie wilgoci i zabrudzenia. Nie natłuszcza. Przy regularnym użyciu (co każdą 10-tą godzinę w trybie pracy) gwarantuje lekką pracę i trwałość urządzenia. Niebieskie zabarwienie spray-u jest dowodem, że przy konserwacji nie użyto...

Cena 7,20 zł
Więcej
Na zamówienie

Akumulator STIHL AK 20

Kompaktowy akumulator litowo-jonowy dla urządzeń akumulatorowych serii COMPACT o pojemności 1144 Wh. Czas pracy zależy od rodzaju urządzenia. Ze wskaźnikiem naładowania (LED). Kompatybilny z ładowarkami AL 101, AL 100, AL 300 i AL 500.

Cena 569,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Pług do WBSW705C

Lemiesz do odśnieżania o szerokości 70cm montowany do Weibang WBSW705C pozwoli wykorzystywać naszą maszynę przez cały rok pomagając uporać się także ze śniegiem. Łatwy i szybki sposób montażu.

Cena 601,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Kosz do WBSW705C

Pojemnik na zanieczyszczenia do Weibang WBSW705C o szerokości 70cm umożliwia zbieranie zamiatanego materiału. Dzięki dużej pojemności przyśpieszamy sprzątanie. Zaletą systemu jest szybki i łatwy montaż, duża szerokość robocza, oraz łatwe opróżnianie i przenoszenie zbiornika.

Cena 859,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku