Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy
elektryczne nozyce do zywoplotow

Nożyce elektryczne

Nożyce do żywopłotów z silnikiem elektrycznym cechuje dokładne cięcie, optymalna geometria noży i spokojna, cicha praca silnika. Lekkie modele przeznaczone są do formowania cienkich krzewów i cięcia pędów. Mocny modele przeznaczone są do cięcia twardych żywopłotów.

Nożyce elektryczne

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

STIHL HSE 42

Niezwykle lekkie i poręczne, nowe elektryczne nożyce do żywopłotów STIHL. Doskonałe do pielęgnacji zieleni dla użytkowników okazjonalnych. Nieocenione, gdy chcemy zachować ciszę podczas przycinania żywopłotów. Najlepiej nadają się do przycinania drobnych i cienkich gałązek. Wyposażone w oburęczny przełącznik ze specjalną dźwignią blokady.

Cena 409,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL HSE 52

Lekkie i poręczne, nowe elektryczne nożyce do żywopłotów STIHL, charakteryzujące się cichym trybem pracy. Do przycinania drobnych i cienkich gałązek. Wyposażone w włącznik oburęczny z specjalną dźwignią blokady.

Cena 459,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL HSE 61

Ciche, elektryczne nożyce do żywopłotów z mocnym (500W) silnikiem o niskim poziomie wibracji. Duża siła cięcia, ergonomiczny design, łatwa obsługa. Przestawny uchwyt z 5 pozycjami roboczymi zapewniający płynne, wygodne cięcie.

Cena 719,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL HSE 71

Elektryczne nożyce do żywopłotów wyposażone w silnik o niskim poziomie wibracji i dużej mocy 600 W do cięcia twardych żywopłotów. Duża siła cięcia, ergonomiczny design, łatwa obsługa. Przestawny uchwyt z 5 pozycjami roboczymi zapewniający płynne, wygodne cięcie. 2 długości listwy tnącej.

Cena 789,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL HSE 81

Trwałe, elektryczne nożyce do żywopłotów wyposażone w bardzo mocny silnik - 650 W. Przeznaczone do cięcia twardych żywopłotów. Większy zasięg dzięki przestawnemu uchwytowi z 5 pozycjami roboczymi. Duże odstępy między zębami.

Cena 11 119,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku