Lista produktów marki Trolla

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-16 z 20 pozycji

Taczka TROLLA

Taczka ogrodowa wykonana z wysokiej jakości materiałów, lekka i funkcjonalna o szerokim spektrum zastosowań w ogrodzie i nie tylko. Posiada duże pompowane koła, dzięki czemu transport wymaga mniej wysiłku od operatora. 

Cena 377,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Brona pazurowa TROLLA 100 cm

Urządzenie do pracy z traktorem ogrodowym pozwala na dokładne wyczesanie skoszonej trawy. Po skompletowaniu ze zbieraczem trawy nr kat. 12010-3 pozwala na wyczesanie i dokładne zebranie pozostałości na trawniku, dając doskonały efekt i zadowolenie użytkownika.

Cena 549,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Rozsiewacz TROLLA 36 l

Rozsiewacz do traktorka o szerokości rozrzutu do 3 m. Znajduje zastosowanie zarówno w okresie letnim przy nawożeniu, wysiewaniu nasion, jak i w zimie przy rozrzucaniu soli czy piasku.

Cena 584,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Rozsiewacz TROLLA 56 l

Rozsiewacz do traktorka o szerokości rozrzutu do 3 m. Znajduje zastosowanie zarówno w okresie letnim przy nawożeniu, wysiewaniu nasion, jak i w zimie przy rozrzucaniu soli czy piasku. Dodatkową zaletą tego rozsiewacza jest możliwość regulacji rozrzutu z siedzenia kierowcy traktorka, dzięki znajdującej się na dyszlu dźwigni.

Cena 859,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Areator z pojemnikiem TROLLA

Aerator - rozrzutnik służy do podłączenia do traktora ogrodowego i pozwala na jednoczesne napowietrzanie i nawożenie  trawnika. Dwa koła transportowe pozwalają na swobodne przemieszczanie pomiędzy obszarami pracy. 

Cena 980,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Areator TROLLA 120 cm

Aerator jest podłączany do traktora ogrodowego, służy do napowietrzania trawnika, w zależności od podłoża istnieje możliwość dociążania aeratora poprzez ułożenie na nim ciężkich przedmiotów. Max. Dociążenie może wynosić 50 kg, max głębokość pracy to 8 cm. Aerator został wyposażony w dwa kółka transportowe ułatwiające przemieszczanie pomiędzy obszarami...

Cena 999,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Rozsiewacz ręczny TROLLA 56 l

Rozsiewacz do nawozów, piasku, soli itp., Zbiornik posiada praktyczną foliową pokrywkę pozwalającą na zabezpieczenie rozprowadzanych substancji przed warunkami atmosferycznymi. Praktyczna dźwignia do regulacji znajduje się przy drążku sterowniczym ułatwiając dozowanie. Max. Szerokość robocza urządzenia to 3,5 metra.

Cena 1 169,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Rozsiewacz TROLLA 107 cm

Rozsiewacz do traktorka o szerokości roboczej 100 cm, pozwala na szybkie, równomierne i dokładne rozprowadzenie nawozów, nasion itp. Duża pojemność zbiornika pozwala na rzadsze jego uzupełnianie, zwiększając wydajność i oszczędzając czas.

Cena 1 188,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Zbieracz TROLLA 97 cm

Zbieracz trawy do traktorka pozwala na zebranie pozostałości z trawnika ( stara trawa,  suche liście itp.). Możliwe zastosowanie z broną pazurową 12010 dla jeszcze dokładniejszego wyczesania trawnika i zebrania pozostałości. Szerokość robocza urządzenia to 97 cm, zaś pojemność zbiornika 310 l. Opróżnianie zbiornika z pozycji operatora traktorka.

Cena 1 259,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku