Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy

Zamiatarki spalinowe

Zamiatarka spalinowa to idealne urządzenie na porę jesienną; Charakteryzują się dużą wydajnością na ulicach, chodnikach, ścieżkach rowerowych, czy domowych podjazdach. Gdy wszystkie liście już opadną, a ziemie przykryje gruba warstwa śniegu, nic nie stoi na przeszkodzie by swą zamiatarkę przezbroić w pełnoprawne urządzenie do odśnieżania powierzchni.

Zamiatarki spalinowe

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Cedrus ZM02

Zamiatarka spalinowa Cedrus ZM02 napędzana jest za pomocą mocnego silnika Loncin G200F. Układ roboczy wyposażony został w szczotkę o szerokości 60cm i średnicy 34,5cm. Dużą zaletą naszej zamiatarki jest regulacja kąta zamiatania w prawo i w lewo w zakresie do 15°, oraz układ napędowy z 5 biegami do przodu i 2 biegami wstecznymi. Dodatkowymi akcesoriami,...

Cena 2 350,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Cedrus ZM04

Zamiatarka spalinowa Cedrus ZM04 napędzana jest za pomocą mocnego silnika Loncin G200F. Układ roboczy wyposażony został w szczotkę o szerokości 80cm i średnicy 34,5cm. Dużą zaletą naszej zamiatarki jest regulacja kąta zamiatania w prawo i w lewo w zakresie do 15°, oraz układ napędowy z 5 biegami do przodu i 2 biegami wstecznymi. Dodatkowymi akcesoriami,...

Cena 2 590,00 zł
Więcej
W magazynie

Cedrus ZM03 PRO

Cedrus ZM03PRO silnikiem Loncin o mocy 6,5 KM i pojemnośc 196 m3 zapewnia wydajność na poziomie 4000m2 / h. 5 biegów do przodu pozwala pracować w różnym terenie na róznej prędkości, dzięki czemu mozna dostosować prędkośc jazdy do wykonywanej pracy. 

Cena 4 090,00 zł
Więcej
W magazynie

Weibang WBSW705C

Weibang WBSW705C napędzana silnikiem Loncin nadaje się do pracy na bardzo zabrudzonych i nierównych powierzchniach. Bezproblemowo wymiata nieczystości z nirównej kostki granitowej, brukowej, bruku i innych powierzchni. Zamiatarka Weibang pomoże w utrzymaniu czystości na chodnikach, ulicach, w parkach, podjazdach, parkingach i innych miejscach.

Cena 4 290,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku