Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy

Prowadnice

Parametry prowadnicy warto dobierać w zależności do mocy urządzenia. Najlepszym rozwiązaniem jest kupowanie prowadnicy o takich samych wartościach jak oryginalna prowadnica dołączana fabrycznie.

Prowadnice

Subcategories

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-16 z 21 pozycji

Aktywne filtry

STIHL Duromatic E 1,6 mm (3003)

STIHL Duromatic E to wyjątkowo trwała, lita prowadnica przeznaczona do pilarek o średniej i dużej mocy. Do cięcia twardego, zanieczyszczonego lub zmarzniętego drewna. Wykonania z niezwykle wytrzymałej stali. Końcówka prowadnicy jest chroniona stopem metali twardych.

Cena 0,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Rollomatic E 1/4"P 1,1 mm Z8

Wyjątkowo wąska i lekka prowadnica z niską skłonnością do odbić. Polecana użytkownikom hobbystycznym i okazjonalnym. Do pił łańcuchowych o małych ogniwach Picco Mini . Znaczna redukcja ciężaru przy zwiększonej wydajności cięcia.

Cena 66,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Rollomatic E .325" 1,6 mm Z11 (3003)

Standardowa prowadnica o zredukowanej skłonności do odbić. Uniwersalne zastosowanie. Końcówka gwiazdkowa z 11 ramionami.Korpus składa się z trzech zespawanych elektrycznie płyt metalowych, środkowa płyta wydrążona na dużej powierzchni. Niewielki ciężar, duża stabilność, dostępna z kółkami w dwóch rozmiarach.

Cena 91,00 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

STIHL Rollomatic E Light 3/8"P 1,3 mm Z9

Zbudowana z trzech płyt stalowych wydrążonych na dużej powierzchni i zespawanych elektrycznie. Wolne przestrzenie wypełnione są poliamidem zbrojonym włóknami szklanymi. Do 30% mniejszy ciężar (przy długości prowadnicy 40 cm) w porównaniu do prowadnic standardowych.

Cena 103,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Rollomatic ES 1,6 mm Z11 (3003)

Dla profesjonalistów, do najtrudniejszych prac na maszynach o największej mocy. Masywna i wyjątkowo sztywna prowadnica, wymienna końcówka, owalne, ukośne otwory olejowe zapewniające optymalne smarowanie. 

Cena 165,00 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

STIHL Rollomatic SL / ES Light 3/8" 1,6 mm Z11 (3003)

Wykonana ze specjalnej stali odpornej na zużycie. Wolne przestrzenie są frezowane, a następnie spawane z wykorzystaniem specjalnej techniki laserowej. Bardzo stabilny, pusty w środku korpus o sztywnej konstrukcji górnej i dolnej, redukcja ciężaru o 30% w stosunku do prowadnicy Rollomatic ES, ukośny otwór olejowy STIHL Ematic S.

Cena 215,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Rollomatic ES .404" 1,6 mm (MS 880)

Masywna prowadnica profesjonalna przeznaczona do urządzeń o dużej mocy. Wyjątkowo duża wydajność cięcia. Zastosowanie: ścinka drzew i przycinanie na długość w leśnictwie. Odpowiednia również do cięcia twardego drewna i drzew o dużej średnicy pnia. Wykonanie: masywna i wyjątkowo sztywna. Wymienny wierzchołek prowadnicy.

Cena 249,00 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

Śledź nas na Facebooku