Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy

Pilarki akumulatorowe

Pilarki akumulatorowe to segment szturmujący rynek swoją innowacyjnością, łącząc zalety pilarek spalinowych (mobilność) i elektrycznych (prostota obsługi). Średni czas pracy urządzeń akumulatorowych na jednej baterii to 20-25 minut w zależności od tego pod jakim obciążeniem będziemy pracować. W związku z tym jeśli jesteśmy przekonani, o zakupie produktu tak nowoczesnego rozwiązania, warto zdecydować się na zakup w zestawie - pilarka + dwa akumulatory, gdzie gdy jeden się wyczerpuję, podpinamy drugi, a wyczerpany trafia na ładowarkę.

Przy zakupie pilarki warto przygotować się na zwiększone koszty zakupu związane z produkcją specjalistycznych baterii. Warto mieć również na uwadze, że segment akumulatorowy jest alternatywą wyłącznie dla urządzeń elektrycznych (moc) i przeznaczone są do lekkich, amatorskich prac pielęgnacyjnych i obróbce drewna przetworzonego.

Pilarki akumulatorowe

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

STIHL MSA 120 C-B

W Najmniejszy przedstawiciel pilarki akumulatorowej w ofercie STIHL'a. Błyskawiczne napinanie łańcucha i kompaktowe wymiary umożliwiają pracę w trudno dostępnych miejscach. Sprawdzi się również przy płytkim rzeźbieniu.

Cena 999,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL MSA 140 C-B

MSA 140 C-B to następca modelu MSA 120, w którym wg. producenta poprawiono ogólną wydajność pracy aż o 25%. Model ten można zamówić w zestawie z rekomendowanym akumulatorem i ładowarką (AK 30, AL 101) lub samą pilarkę - bez akcesoriów.

Cena 1 099,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL MSA 160 C-B

STIHL MSA 160 to najmniejszy model pilarki akumulatorowej wykorzystujący akumulatory STIHL z serii AP - baterii przeznaczonej do urządzeń akumulatorowych z serii profesjonalnej. Baterie te charakteryzują się większą pojemnością i szybszym czasem ładowania. MODEL TEN NIE ZAWIERA AKUMULATORA I ŁADOWARKI W ZESTAWIE

Cena 1 389,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL MSA 200 C-B

Silna pilarka o dużej mocy i wyjątkowo niskiej emisji hałasu podczas pracy. Producent zaleca użycie największego akumulatora do pracy (AP 300).  Czas pracy w zależności od dobranego akumulatora to 110 - 200 minut.

Cena 1 599,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL MSA 220 C-B

Największa i najmocniejsza pilarka akumulatora w ofercie firmy STIHL. Wydajność cięcia w porównaniu do poprzedniego modelu wzrasta o 20%. Błyskawiczne napinanie łańcucha, prowadnica o standardowej długości 35ciu centymetrów i łańcuch Picco Super 3/8" sprawiają, że urządzenie te sprawdzi się w pracach stolarskich, czy pielęgnacji drzew z zachowaniem ciszy...

Cena 1 769,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku