Strona główna

  • przelewy

    przelewy
pilarki łancuchowe

Pilarki

Obecny rozwój technologiczny pozwala dopasować urządzenie do indywidualnych potrzeb. Praca w sadzie, na budowie, w lesie, na wysokościach czy nawet rzeźbienie w drewnie. Pilarki dzielą się na spalinowe, elektryczne i akumulatorowe. Każde z rozwiązań ma swoje wady i zalety, warto więc przeanalizować plan działania i częstotliwość pracy urządzenia, z którym będziemy pracować.

Pilarki

Jest 119 produktów.

Pokazano 1-16 z 119 pozycji

Aktywne filtry

STIHL Uchwyt FF1

Do precyzyjnego i łatwego prowadzenia pilnika oraz prawidłowego ostrzenia piły łańcuchowej. Idealne uzupełnienie zestawów do ostrzenia pił łańcuchowych STIHL. Nie wymaga użycia siły. Prowadnik z pilnikiem do nabycia oddzielnie.

Cena 26,75 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Klucz wielofunkcyjny

Praktyczne, wielofunkcyjne narzędzie o wysokiej jakości w trwałej obudowie z tworzywa sztucznego. Śrubokręt płaski 3,5 mm do regulacji gaźnika oraz czyszczenia rowków prowadnicy, śrubokręt Torx® TX 27, nylonowy pokrowiec z przelotką na pas.

Cena 114,64 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Rollomatic SL / ES Light 3/8" 1,6 mm Z11 (3003)

Wykonana ze specjalnej stali odpornej na zużycie. Wolne przestrzenie są frezowane, a następnie spawane z wykorzystaniem specjalnej techniki laserowej. Bardzo stabilny, pusty w środku korpus o sztywnej konstrukcji górnej i dolnej, redukcja ciężaru o 30% w stosunku do prowadnicy Rollomatic ES, ukośny otwór olejowy STIHL Ematic S.

Cena 215,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL MSA 120 C-B

W Najmniejszy przedstawiciel pilarki akumulatorowej w ofercie STIHL'a. Błyskawiczne napinanie łańcucha i kompaktowe wymiary umożliwiają pracę w trudno dostępnych miejscach. Sprawdzi się również przy płytkim rzeźbieniu.

Cena 999,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL MSA 140 C-B

MSA 140 C-B to następca modelu MSA 120, w którym wg. producenta poprawiono ogólną wydajność pracy aż o 25%. Model ten można zamówić w zestawie z rekomendowanym akumulatorem i ładowarką (AK 30, AL 101) lub samą pilarkę - bez akcesoriów.

Cena 1 099,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL MSA 200 C-B

Silna pilarka o dużej mocy i wyjątkowo niskiej emisji hałasu podczas pracy. Producent zaleca użycie największego akumulatora do pracy (AP 300).  Czas pracy w zależności od dobranego akumulatora to 110 - 200 minut.

Cena 1 599,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL MS 231

Pilarka łańcuchowa STIHL MS 231 to pierwszy przedstawiciel modeli tzw. "farmerskich". Urządzenie świetnie sprawdzi się przy amatorskich pracach wokół domu. 2,7 konny silnik gwarantuje szeroki zakres działania - od drewna drobnego, przetworzonego, po cięcie drzewa na opał czy jednorazowe obalanie. Filtr powietrza HD2 zapewnia długi czas czas pracy między...

Cena 1 669,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL MS 251

Poręczna i łatwa w obsłudze pilarka MS 251 z oszczędnym silnikiem 2-MIX. Optymalna do pozyskiwania drewna opałowego przez użytkownika okazjonalnego ale również rolników, sadowników, ogrodników i plantatorów. Wyposażenie: boczny napinacz piły łańcuchowej, wytrzymały i trwały zestaw tnący, opcjonalnie dostępna z prowadnicą o długości 40 cm do ścinki drzew o...

Cena 1 849,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL MS 151 C-E

MS 151 C-E to alternatywna wersja modelu MS 151 T. Różnica polega na zmienione rozłożenie kabłąka i uchwytu urządzenia. Wariant ten dzięki małej wadze sprawdzi się doskonale przy pracach pielęgnacyjnych nie w koronach drzew.

Cena 2 259,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL MS 261 C-M

Według statystyk sprzedażowych udostępnionych przez firmę STIHL do opinii publicznej, pilarka MS 260 była jednym z najchętniej kupowanych modeli w historii firmy. Następcą kultowego modelu jest STIHL MS 261. Dzięki swojej wadze i parametrom przeznaczona jest do wszystkich prac, tych profesjonalnych, jak i amatorskich - obróbka drewna, pielęgnacja...

Cena 3 119,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku