Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy

Akcesoria do narzędzi ręcznych

Akcesoria ułatwiające poruszanie się po terenie pracy, znakowanie drzew, osełki, czy mierniki laserowe bądź analogowe.

Akcesoria do narzędzi ręcznych

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-16 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Spray do znakowania drewna STIHL ECO

Puszka 500 ml. Wysokiej jakości, mrozoodporny, ekologiczny spray do trwałego znakowania. Intensywne kolory pigmentów i duża zdolność krycia. Spoiwo z surowców odnawialnych, 100 % biodegradacja, wyjątkowo trwały i widoczny nawet w przypadku stosowania na wilgotnym i zamarzniętym podłożu. Bezzapachowy i bardzo wydajny.

Cena 31,50 zł
Więcej
W magazynie

Osełka STIHL

Uniwersalna, 2-stronna, grube i drobne ziarno. Możliwość ostrzenia przy użyciu wody lub oleju. Do ostrzenia nożyc do gałęzi, sekatorów ogrodowych, nożyc do żywopłotów oraz sierpów, ośników i siekier.

Cena 59,50 zł
Więcej
W magazynie

Kliny z tworzywa sztucznego STIHL

Z wytrzymałego poliamidu ze strukturą powierzchni gwarantującą pewne prowadzenie. Długość 19 cm do drewna o średniej twardości. Długość 23 cm do drewna o średniej i dużej twardości. Długość 25 cm o zwiększonym kącie klina. Certyfikat Komisji Kontroli Techniki Leśnej.

Cena 61,50 zł
Więcej
W magazynie

Osełka STIHL 3 w 1

Do sekatorów ogrodowych i sekatorów do gałęzi, siekier, toporów, noży i nożyczek domowych. Ergonomiczny kształt ułątwia ostrzenie i zapewnia profesjonalne efekty. Nieodpowiednia do ASA 65 i ASA 85

Cena 69,62 zł
Więcej
Na zamówienie

Sierp szwajcarski STIHL

Specjalny sierp odpowiedni do pielęgnacji młodych roślin i usuwania niskiej roślinności. Z wygodnym, skórzanym uchwytem ochronnym. Ciężar 650 g. Szerokość 43 cm.

Cena 83,50 zł
Więcej
W magazynie

Kliny aluminiowe STIHL 600/800/1000g

Wąskie ostrze zapewniające łatwe wnikanie w drewno. Trzy wersje przeznaczone do kłód o różnej średnicy, zęby mocujące, krawędź prowadząca, jedna gładka powierzchnia do wygodnego zamocowania drugiego klina podczas ścinania, wysokiej jakosci wytrzymały stop aluminium.

Cena 151,00 zł
Więcej
W magazynie

Klin aluminiowy skrętny STIHL

Maksymalna skuteczność dzięki skrętnej formie. Odkuwane aluminium zapewniające wyjątkową stabilność i niewielki ciężar. Krawędź prowadząca i zęby mocujące umożliwiające optymalne prowadzenie i maksymalną stabilność mocowania, nawet w przypadku zmarzniętego drewna. Okrągła powierzchnia uderzeniowa zapewniające możliwie najlepszy rozkład sił.

Cena 159,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Laser 2-w-1

Wskaźnik kierunku padania drzewa i narzędzie pomocnicze przy przycinaniu w jednym. Umożliwia przycinanie krótkich kawałków drewna bez potrzeby uciążliwego mierzenia, podczas ścinki drzew zapewnia lepszą kontrolę cięcia i kierunku padania drzewa. Należy wybrać odpowiedni uchwyt do posiadanej pilarki łańcuchowej.

Cena 326,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku