Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy

Środki czyszczące

Receptury dostosowane do wszystkich zadań związanych z czyszczeniem. Optymalna ochrona antykorozyjna. Skuteczne smarowanie do różnych zastosowań.

Środki czyszczące

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Spray silikonowy STIHL

100ml. Smaruje, pielęgnuje i chroni elementy przekładni. Stosowany regularnie zapewnia łatwą i długą pracę. Odporny na działanie wilgoci i zabrudzenia. Nie natłuszcza. Przy regularnym użyciu (co każdą 10-tą godzinę w trybie pracy) gwarantuje lekką pracę i trwałość urządzenia. Niebieskie zabarwienie spray-u jest dowodem, że przy konserwacji nie użyto...

Cena 7,20 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Multispray Uniwersalny środek czyszczący

Uniwersalny środek czyszczący, służy do oczyszczania różnych narzędzi, pozostawia na ich powierzchni nie twardniejącą warstwę ochronną, dzięki czemu chroni przed korozją. Smarowanie elementów ruchomych. Duża zdolność penetracji zapewnia smarowanie nawet niedostępnych miejsc. Niezastąpiony w warsztacie. Pojemnik 400 ml.

Cena 23,50 zł
Więcej
W magazynie

Uniwersalny środek czyszczący STIHL CP 200 1/10 L

Środek przeznaczony do profesjonalnego czyszczenia wszelkich twardych powierzchni. Producent zaleca by nie stosować płynu na tkaniny. Roztwór poradzi sobie z niewielkimi zanieszczyszczeniami powstałymi na skutek wylewu oleju czy smaru. Dobrze radzi sobie także z kurzem czy nagarem i sadzą. Wartość pH dla 1% roztworu na poziomie 8,2. 0782 516 9200 - 1L0782...

Cena 24,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL Varioclean Specjalny środek czyszczący

Specjalny środek czyszczący do rozpuszczania i usuwania pozostałości biooleju oraz oczyszczania obudowy, filtrów STIHL HD2 (czarny), filtrów drucianych (srebrny) lub filtrów PA (biały). Zawartość składników wg rozporządzenia o detergentach: AQUA, DISODIUM METASILICATE, COCOAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM POLYACRYLAT.

Cena 29,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL Superclean Rozpuszczalnik do żywicy

Zawierający grafit, dzięki czemu również "smarujący" środek czyszczący na bazie olejów mineralnych nadaje się szczególnie do czyszczenia listew tnących nożyc do żywopłotów i narzędzi tnących. Stosowanie: Spryskiwanie narzędzi tnących po każdym użyciu. Listwy nożyc do żywopłotów należy po użyciu na krótko uruchomić. Pojemnik 300ml.

Cena 33,50 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku