Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy

Akcesoria - opryskiwacze ręczne

W przypadku upraw wielkopowierzchniowych, takich jak plantacje sadzonek, warzyw czy roślin ozdobnych, niskich krzewów i niewielkich drzew najlepiej sprawdzają się opryskiwacze ręczne. Umożliwiają precyzyjne rozpylanie substancji i nie szkodzą sąsiadującym roślinom. W przypadku obszernych upraw takich jak wysokie rośliny warzywne, winorośl, krzewy i drzewa idealnym rozwiązaniem są opryskiwacze spalinowe. Silnik spalinowy wprawia w ruch turbinę i generuje strumień powietrza, który wprawia w ruch liście. Substancja jest dodawana do strumienia powietrza, dzięki czemu osadza się również na spodniej stronie liści.

Akcesoria - opryskiwacze ręczne

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

STIHL Dysza regulowana

Mosiężna dysza przestawna umożliwia zmianę kształtu strumienia ze stożkowego na liniowy. Optymalna wydajność opryskiwania również w przypadku zmiennych warunków lub różnych zastosowań.

Cena 22,95 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Dysza płaska 80-04

Dysza płaska o małym przekroju do zastosowań na dużych powierzchniach. Idealna do wielokroplowego rozpylania substancji chwastobójczych. Do montażu na SG 51 i SG 71 potrzebny jest pierścień mocujący.

Cena 29,18 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Dysza płaska 65-0025

Dysza płaska o małym przekroju i niewielkim przepływie do bardzo drobnych i precyzyjnie rozpylanych substancji. Do montażu na SG 51 i SG 71 konieczny jest pierścień mocujący.

Cena 53,78 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Komplet dysz

Dwie dysze płaskie do opryskiwania dużych powierzchni i dwie dysze stożkowe do opryskiwania pojedynczych roślin. Do montażu na SG 51 i SG 71 konieczny jest pierścień mocujący.

Cena 57,10 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Lanca teleskopowa

Regulowana długość i płynne zwiększanie zasięgu. Dostępne w dwóch wariantach: Lanca 52 - 90 cm: tworzywo sztuczne. Do SG 51, SG 71Lanca 159 - 300 cm: mosiądz. Do SG 31, SG 51, SG 71

Cena 57,65 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Osłona

Minimalizuje wpływ wiatru i zapobiega znoszeniu substancji. Zapobiega kontaktowi rozpylanej substancji z sąsiadującymi roślinami.

Cena 91,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Dysza stożkowa pełna

Dysza stożkowa pełna o niewielkim przepływie. Idealna do precyzyjnego dozowania np. środków zabezpieczających przed dziką zwierzyną lub chwastobójczych. Do montażu na SG 51 i SG 71 konieczny jest pierścień mocujący.

Cena 95,57 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Zawór ciśnieniowy - żółty / czerwony / niebieski

Utrzymują stałe odpowiednie ciśnienie (w zależności od wersji). Stałe ciśnienie redukuje zmiany ilości rozpylanej substancji i zapewnia optymalną efektywność opryskiwania. Przy wyborze odpowiedniego zaworu należy zwrócić uwagę na optymalne ciśnienie opryskiwania. Zawór żółty - 1,0 bar,Zawór czerwony 1,5 bar,Zawór niebieski 2,0 bar.

Cena 102,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Listwa opryskowa

Listwa opryskowa 100 cm z 3 dyszami płaskimi do rozpylania środków ochrony roślin na dużych powierzchniach. Szybki postęp prac dzięki dużej szerokości roboczej. Do SG 51 i SG 71.

Cena 238,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku