Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy

Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe, które poradzą sobie z zanieczyszczeniami powstałymi podczas prac. 

Odkurzacze przemysłowe

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

STIHL SE 62

Pierwszy, podstawowy model w kategorii odkurzaczy przemysłowych firmy STIHL. Funkcja odkurzania na mokro i sucho, możliwość przezbrojenia w dmuchawę. Wielowarstwowy system filtrów. W zestawie trzy końcówki: - Końcówka STIHL Kombi Ø 36 MM- Końcówka do szczelin STIHL Ø 36 mm Plastikowa- Końcówka ssąca STIHL Ø 36 MM

Cena 589,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL SE 62 E

Efektywne czyszczenie na sucho i mokro. Odkurzacz posiada funkcję dmuchawy. Wąż ssący o długości ponad trzech metrów, lanca teleskopowa. W zestawie znajduje się końcówka uniwersalna, a także końcówka wąska - do szczelin. W standardzie również adapter do elektronarzędzi.

Cena 719,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL SE 122 E

Odkurzacz o mocy równej 1,5 kW. Umożliwia czyszczenie na mokro i na sucho. Odkurzacz jest na kółkach, które można zablokować. W zestawie końcówka uniwersalna, końcówka do szczelin, adapter do elektronarzędzi, a także zintegrowany pojemnik na akcesoria.

Cena 1 689,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL SE 133 ME

Duży odkurzacz o mocy bliskiej półtora kilowata do odkurzania na sucho i na mokro. Automatycznie czyści filtr  a także kontroluje przepływ powietrza. Regulacja obrotów możliwa jest nawet podczas pracy. odkurzacz wyposażono w akcesoria antystatyczne.

Cena 2 599,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku