Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy

Dmuchawy akumulatorowe

Dmuchawy akumulatorowe, to wydajne urządzenia do różnych zastosowań. Mobilne, ciche i mocne.

Dmuchawy akumulatorowe

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

STIHL BGA 45

Najmniejsza dmuchawa akumulatorowa w ofercie firmy STIHL, wykorzystująca system akumulatorowy STIHL AI. Bateria umieszczona jest na stałe w środku urządzenia, do którego podłączamy dedykowaną ładowarkę. Czas ładowania akumulatora 210 min/300 min (80%/100%). Czas pracy na jednym ładowaniu nie przekracza 10 minut.

Cena 499,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL BGA 56

Dmuchawa akumulatorowa operująca na systemie akumulatorowym STIHL AK. Standardowo wyposażony w okrągłą dyszę, której długość można regulować w trzech stopniach. Dmuchawa sprawdzi się idealnie do domowego użytku.  Model ten można zamówić w zestawie (AK 20, AL 101) lub samą dmuchawę - bez tych akcesoriów.

Cena 599,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BGA 86

Dmuchawa akumulatora do zastosowań profesjonalnych wykorzystująca system akumulatorów STIHL AP, które charakteryzują się zwiększoną wydajnością i czasem pracy na jednym ładowaniu. STIHL BGA 86 to następca modelu BGA 85, w którym producent chwali się zwiększoną wydajnością urządzenia aż o 40% przy jednoczesnym zredukowaniu wagi. W ZESTAWIE NIE MA...

Cena 1 269,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BGA 100

Wysokie osiągi urządzenia przy zachowaniu kultury pracy, to cechy w których urządzenia akumulatorowe nie mają sobie równych. Dmuchawa przeznaczona do zadań profesjonalnych z wykorzystaniem akumulatorów plecakowych STIHL z serii AR lub AP (przy zastosowaniu odpowiedniej przejściówki). Model ten nie zawiera w zestawie akumulatora i ładowarki.

Cena 1 859,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BGA 200

Potężna i cicha dmuchawa akumulatorowa stworzona z myślą o usługach komunalnych i profesjonalnych. Gwarantuje funkcjonalność na najwyższym poziomie wszędzie tam, gdzie stosowane są restrykcje dot. hałasu i emisji spalin.

Cena 2 299,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku