Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy

Dmuchawy spalinowe

Dzięki dmuchawom  czasochłonna praca miotłą i grabiami należy już do przeszłości. W zależności od potrzeb i rodzaju terenu przeznaczonego do sprzątania, np. działka, ścieżka, parking, mają Państwo do wyboru urządzenia o różnej mocy.

Dmuchawy spalinowe

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

STIHL BG 56

Spalinowa dmuchawa ręczna do wydmuchiwania dużych powierzchni. W zestawie końcówka z dyszą płaską i okrągłą. Silnik 2-MIX. Dmuchawa posiada filtr powietrza STIHL HD 2, a także dźwignię blokującą gaz i/lub wyłączającą urządzenie.

Cena 1 219,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BG 86

Do oczyszczania dużych powierzchni z liści i skoszonej trawy. Filtr HD2 umożliwia zastosowanie urządzenia również w warunkach dużego zapylenia. Dysza okrągła, dysza płaska, system antywibracyjny STIHL, STIHL ElastoStart, silnik 2-MIX, blokada dźwigni gazu przyciskiem Stop.

Cena 1 399,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL BR 200

Najmniejsza dmuchawa plecakowa w ofercie firmy STIHL. Kompaktowe rozmiary i duża efektywność sprawiają, że model ten znajduje sobie zwolenników u właścicieli prywatnych i firmowych oferując doskonały stosunek ceny do osiągów. Dmuchawa posiada system antywibracyjny z wykorzystaniem silnika 2-MIX.

Cena 2 019,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BR 450

Dmuchawa spalinowa z silnikiem 2-MIX o pojemności skokowej 63,3 cm. System antywibracyjny oraz system STIHL ElastoStart. Przeznaczona do dużych powierzchni. Jak we wszystkich modelach dmuchaw plecakowych - wystepuje w standardzie uchwyt transportowy.

Cena 2 379,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL BR 500

"Najmniejszy" model dmuchawy plecakowej STIHL wykorzystujący flagowe rozwiązanie budowy silnika jakim jest STIHL 4-MIX. Jak wszystkie dmuchawy plecakowe, model ten posiada system antywibracyjny i uchwyt transportowy.

Cena 2 919,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BR 450 C-EF

Dmuchawa spalinowa BR 450 C-EF jako jedyna w ofercie STIHL'a posiada elektryczny rozrusznik, który umożliwia rozruch urządzenia bez zdejmowania z pleców. Silnik 2-MIX, beznardzędziowa regulacja uchwytu gazu i dyszy wylotowej. Litera "E" w nazwie oznacza, że zastosowano w tym modelu autorskie rozwiązanie pod nazwą STIHL ErgoStart gwarantujące łatwe...

Cena 2 919,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL BR 700

Duża dmuchawa plecakowa przeznaczona do prac komunalnych i profesjonalnych. Silnik 4-MIX zbogacony systemem łatwego uruchamiania i blokadą gazu. Dysza może być regulowana na bieżąco bez narzędzi, tak jak położenie uchwytu gazu.

Cena 3 179,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL BR 800 C-E

Najmocniejsza dmuchawa plecakowa firmy STIHL do zadań profesjonalnych, silnik 4-MIX charakteryzujący się zrywnością, osiągami i trwałością użytkowania. System antywibracyjny silnika, płynna regulacja uchwytu i długości dyszy to czynniki które decydują o wygodzie pracy przy dłuższym użytkowaniu. Urządzenie jako jedyne posiada praktyczny rozrusznik boczny,...

Cena 3 499,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku