Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy

Akcesoria do glebogryzarek

Szeroki zestaw akcesoriów dodatkowych do spulchniania, wykopywania i okopywania. Zestaw specjalny idealnie nadaje się do pielęgnacji miękkiej gleby.

Akcesoria do glebogryzarek

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-16 z 17 pozycji

Aktywne filtry

Łącznik do przystawek Cedrus GL01

Glebogryzarka CEDRUS GL01 służyć może nie tylko do wzruszania ubitej gleby. Można ją w łatwy sposób przezbroić w urządzenie do orania lub wykopywania ziemniaków. Łącznik niezbędny do połączenia pługu lub obsypnika do ziemniaków w glebogryzarce CEDRUS.

Cena 50,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Pług Cedrus GL01

Glebogryzarka CEDRUS GL01 służyć może nie tylko do wzruszania ubitej gleby. Można ją w łatwy sposób przezbroić w urządzenie do orania lub wykopywania ziemniaków. Urządzenie do orania. Potrzebny do zestawu CEDRGL06 i CEDRGL04/05.

Cena 136,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Wyorywacz obsypnik do Cedrus GL01

Glebogryzarka CEDRUS GL01 służyć może nie tylko do wzruszania ubitej gleby. Można ją w łatwy sposób przezbroić w urządzenie do orania lub wykopywania ziemniaków. Urządzenie do wykopywania ziemniaków.

Cena 139,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Koła żelazne z ośkami Cedrus GL01

Glebogryzarka CEDRUS GL01 służyć może nie tylko do wzruszania ubitej gleby. Można ją w łatwy sposób przezbroić w urządzenie do orania lub wykopywania ziemniaków. Komplet dwóch kół żelaznych z ośkami do przezbrajania glebogryzarki CEDRUS na urządzenie do orania lub zbierania ziemniaków

Cena 289,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Obsypnik i koła do ECO MAX, ARO, ECO, ELITE

Glebogryzarki Pubert służyć może nie tylko do wzruszania ubitej gleby. Można ją w łatwy sposób przezbroić w urządzenie do orania, obsypywania czy wykopywania ziemniaków.Tu obsypnik z kompletem dwóch kół żelaznych. Pasuje do glebogryzarek Eco, Eco Max, Aro, Elite.   

Cena 949,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Zestaw do obsypywania i orania ECO MAX, ARO, ECO, ELITE

Glebogryzarki Pubert służyć może nie tylko do wzruszania ubitej gleby. Można ją w łatwy sposób przezbroić w urządzenie do orania, obsypywania czy wykopywania ziemniaków. Kompletny zestaw do obsypywania i orania pasujący do glebogryzarek Eco, Eco Max, Aro, Elite. W zestawie: Dwa koła żelazne, dwie flansze krótkie do obsypywania, dwie flansze długie do...

Cena 1 690,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Zestaw do orania PUBERT VARIO

Zestaw do orania Glebogryzarki Pubert Vario służyć może nie tylko do wzruszania ubitej gleby. Glebogryzarkę można w łatwy sposób przezbroić w urządzenie do orania, obsypywania lub do odśnieżania. Zestaw zawiera dwa koła pompowane z bieżnikiem traktorowym, dwie flansze do zamocowania kół, łącznik do pługa, obciążniki na koła, obciążnik na przód glebogryzarki.

Cena 1 990,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku