Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy

Kosy spalinowe

Jeżeli potrzebujecie Państwo kos spalinowych do prac na większej powierzchni to nasze urządzenia będą doskonałym rozwiązaniem. W zależności od wyposażenia i rodzaju narzędzia tnącego możliwości tych urządzeń sięgają od przycinania krawędzi trawnika aż po usuwanie twardych zarośli. Dzięki bogatemu wyposażeniu komfortowe kosy sprostają Państwa wymaganiom.

Kosy spalinowe

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-16 z 22 pozycji

Aktywne filtry

STIHL FS 38

STIHL FS 38, to najmniejszy przedstawiciel wykaszarek spalinowych. Model ten występuje tylko z uchwytem obwiedniowym. Podkaszarka sprawdzi się idealnie do przycinania zadbanego trawnika w trudno dostępnych miejscach. 

Cena 629,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL FS 55 R

Pierwszy i najmniejszy model z prostym wałem o mocy równej jednego konia mechanicznego. Wersja z uchwytem obwiedniowym. Możliwe założenie jest ostrza tnącego.

Cena 849,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL FS 55

Pierwszy i najmniejszy model z prostym wałem o mocy równej jednego konia mechanicznego. Wersja z uchwytem oburęcznym. Możliwe założenie jest ostrza tnącego.

Cena 849,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL FS 56

W porównaniu do poprzednika (FS 55) usprawniono system odpalania, a także prostszy w obsłudze przełącznik wielofunkcyjny. Zmianie uległ również kąt przekładni.

Cena 1 269,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL FS 70 C-E

Do Model o mocy ponad 1 KM z systemem STIHL Ergo Start (E) - ułatwiony rozruch urządzenia. Do tego ręczna pompa paliwa i oburęczny uchwyt.

Cena 1 429,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL FS 89

Jeden z nielicznych modeli w ofercie STIHL z silnikiem 4-MIX. Jest to silnik czterosuwowy, który nadal musi pracować na mieszance paliwowo-olejowej. Charakteryzuje się lepszymi parametrami przyspieszenia ( w porównaniu do tradycyjnych dwusuwów), mniejszymi nakładami finansowymi i głębszym brzmieniem silnika. 

Cena 1 499,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL FS 91

Jeden z nielicznych modeli w ofercie STIHL z silnikiem 4-MIX. Jest to silnik czterosuwowy, który nadal musi pracować na mieszance paliwowo-olejowej. Charakteryzuje się lepszymi parametrami przyspieszenia (w porównaniu do tradycyjnych dwusuwów), mniejszymi nakładami finansowymi i głębszym brzmieniem silnika. 

Cena 1 699,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL FS 111

Wydajna kosa mechaniczna do wykaszania powierzchni porośniętych twardą trawą. Ułatwiony rozruch, uchwyt oburęczny, uchwyt z przyciskiem STOP, silnik 4-MIX® z powiększonym zbiornikiem na paliwo, sztywny wał napędowy, szelki.

Cena 1 699,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL FS 120

Trwała kosa mechaniczna o dużej mocy. Uchwyt oburęczny do ergonomicznego wykaszania dużych powierzchni. Zaprojektowana do częstego stosowania i pracy w ciężkich warunkach. Pozwala szybko, wygodnie i ekonomicznie wykaszać trawę i twarde zarośla na dużych terenach zielonych. Wyposażona w odpowiednie narzędzie tnące poradzi sobie również z krzewami i...

Cena 1 699,00 zł
Więcej
Na zamówienie

FS 94 C-E Ecospeed

Najlżejsza kosa mechaniczna w tym segmencie. 1-punktowy system antywibracyjny STIHL, Ergo-Start, uchwyt oburęczny, pokrętło z funkcją wyboru prędkości obrotowej ECOSPEED, silnik 2-MIX, prosty wysięgnik, szelki.

Cena 1 799,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL FS 131

Do wykaszania dużych powierzchni porośniętych twardą trawą. Ułatwiony rozruch, uchwyt oburęczny, uchwyt z przyciskiem STOP, silnik 4-MIX® z powiększonym zbiornikiem na paliwo, sztywny wał napędowy, szelki.

Cena 1 999,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL FS 235

Imponująca moc koszenia traw i zarośli. Solidny i niezawodny silnik 2-MIX, 1-punktowy system antywibracyjny STIHL, przełącznik wielofunkcyjny, komfortowa głowica kosząca AutoCut C 26-2 oraz trójząb w standardzie, szelki.

Cena 2 099,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL FS 240

Idealna do zastosowań w rolnictwie i ogrodnictwie, 1-punktowy system antywibracyjny STIHL, przełącznik wielofunkcyjny, uchwyt oburęczny, praktyczna regulacja uchwytu, silnik 2-MIX, prosty wysięgnik, sztywny wał napędowy, szelki.

Cena 2 399,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL FS 311

Lekka i bardzo wydajna kosa do wykaszania splątanej trawy i krzewów. System łatwego uruchamiania, uchwyt oburęczny, uchwyt z przyciskiem STOP, silnik 4-MIX®, sztywny wał napędowy, szelki uniwersalne ADVANCE.

Cena 2 649,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL FS 260

Wydajna i ergonomiczna kosa o mocy 2,7 KM, wyposażona w oszczędny silnik w technologii STIHL 2-MIX. Do wymagających prac na większych powierzchniach. Idealne narzędzie pracy dla rolników i sadowników. Posiada 1-punktowy system antywibracyjny STIHL, przełącznik wielofunkcyjny, uchwyt oburęczny i praktyczną regulację uchwytu.

Cena 2 769,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku