Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy

Kosy spalinowe

Jeżeli potrzebujecie Państwo kos spalinowych do prac na większej powierzchni to nasze urządzenia będą doskonałym rozwiązaniem. W zależności od wyposażenia i rodzaju narzędzia tnącego możliwości tych urządzeń sięgają od przycinania krawędzi trawnika aż po usuwanie twardych zarośli. Dzięki bogatemu wyposażeniu komfortowe kosy sprostają Państwa wymaganiom.

Kosy spalinowe

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-16 z 32 pozycji

Aktywne filtry

Cedrus CED305

Profesjonalna wykaszarka spalinowa Cedrus o mocy 1,4 KM z gaźnikiem Walbro może pracować na trójzębnej tarczy tnącej. Wykaszarka wyposażona jest niezawodny silnik i może pochwalić się wytrzymałą konstrukcją, która sprosta najcięższych zadaniom. Wykaszarka Cedrus to najlepszy partner prac ogrodowych.

Cena 549,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL FS 38

Najmniejszy model kosy mechanicznej STIHL wyposażony w uchwyt obwiedniowy. Urządzenie przeznaczone jest do wyrównywania krawędzi trawnika i prac wykończeniowych wokół drzew, ścieżek i murów. Wyposażona w nowoczesny silnik 2-MIX.

Cena 599,00 zł
Więcej
W magazynie

Cedrus CED415X

CED415X z gaźnikiem Walbro zapewnia moc 1,6 KM przy pojemności silnika 42,7 cm3. Kosa spalinowa może pracować na tarczy trójzębnej dzięki temu, że jest wyposażona w niezawodny silnik i wytrzymałą konstrukcję z tlumieniem drgań. Skuteczność systemu antywibracyjnego jest odczuwalna nawet po kilku godzinach pracy, operator pracuje w komfortowych warunkach...

Cena 679,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Cedrus CED520X

Cedrus CED520X wyposażona w silnik o mocy 2 KM i gaźnik Walbro to idealna maszyna do pracy w trudnym terenie, zaniedbanych działkach, nieużytkach i dużych ogrodach. Kosa spalinowa Cedrus z silnikiem o pojemności 51,7 cm3 waży niecałe 8 kg, dzięki czemu nie jest duzym obciążeniem dla operatora, a dodatkowy system tłumienia drgań sprawia, że długotrwała...

Cena 759,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL FS 55 R

Uniwersalna kosa mechaniczna z uchwytem obwiedniowym zapewniającym optymalną swobodę ruchów również na ograniczonej powierzchni. Odpowiednia do wyrównywania krawędzi trawnika i prac wykończeniowych w prywatnym ogrodzie. Wyposażona w odpowiednie narzędzie tnące nadaje się również do wykaszania splątanej trawy, trzciny i pokrzyw.

Cena 799,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL FS 55

Uniwersalna kosa mechaniczna z uchwytem oburęcznym do ergonomicznego wykaszania większych powierzchni. Odpowiednia do wyrównywania krawędzi trawnika i prac wykończeniowych w prywatnym ogrodzie. Wyposażona w odpowiednie narzędzie tnące nadaje się również do wykaszania splątanych traw, trzciny i pokrzyw. Spełnia normy emisji spalin EU2.

Cena 799,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL FS 40

Lekka kosa mechaniczna, bardzo łatwe uruchamianie. Przeznaczona do wykaszania trawy wokół drzew, roślin, wzdłuż ogrodzeń i innych przedmiotów.

Cena 899,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL FS 56

Lekka kosa mechaniczna. Bardzo łatwe uruchamianie. Uchwyt oburęczny do komfortowego wykaszania dużych powierzchni. Możliwość zamontowania metalowego narzędzia tnącego. Posiada przełącznik wielofunkcyjny oraz zoptymalizowany kąt przekładni i prosty wysięgnik.

Cena 1 199,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL FS 70 C-E

Do prac na dużych powierzchniach porośniętych twardą trawą, STIHL ErgoStart, przełącznik wielofunkcyjny, uchwyt oburęczny, silnik 2-MIX, pas nośny.

Cena 1 349,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL FS 89

Do prac na powierzchniach porośniętych twardą trawą. Proste uruchamianie, uchwyt oburęczny, uchwyt manipulacyjny z przyciskiem STOP, duży zbiornik paliwa, silnik 4-MIX®, szelki.

Cena 1 499,00 zł
Więcej
W magazynie

Cedrus KW27

Najnowsze modele wykaszarek marki Cedrus wykonano w Japonii we współpracy z firmą Kawasaki, która odpowiedzialna jest między innymi za budowę silnika. Gaźnik maszyny to Walbro WYA. Dokładne wymiary średnicy i skoku cylindra: 34 x 29 mm. Kąt przełożenia przekładni to 60 stopni.

Cena 1 499,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL FS 91

Do prac na powierzchniach porośniętych twardą trawą. System łatwego uruchamiania, uchwyt sterujący z przyciskiem STOP, uchwyt oburęczny z praktyczną regulacja, silnik 4-MIX® z powiększonym zbiornikiem na paliwo, sztywny wał napędowy, szelki.

Cena 1 599,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL FS 120

Trwała kosa mechaniczna o dużej mocy. Uchwyt oburęczny do ergonomicznego wykaszania dużych powierzchni. Zaprojektowana do częstego stosowania i pracy w ciężkich warunkach. Pozwala szybko, wygodnie i ekonomicznie wykaszać trawę i twarde zarośla na dużych terenach zielonych. Wyposażona w odpowiednie narzędzie tnące poradzi sobie również z krzewami i...

Cena 1 599,00 zł
Więcej
W magazynie

Cedrus KW35

Najnowsze modele wykaszarek Cedrus zostały wyprodukowane w Japonii, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Na sprzęt udzielana jest 3 letnia gwarancja.

Cena 1 649,00 zł
Więcej
Na zamówienie

IBEA 45B

IBEA z silnikiem 2 suwowym Active o mocy 2,6 KM i pojemności 42,7 cm3 z podwójnym filtrem powietrza. Kosa spalinowa przeznaczona jest to wykaszania zarośnietych działek i  Zastosowana w tej wykaszarce 4-łożyskowa przekładnia z podwójnym uszczelnieniem zwiększa znacznie jej żywotność. Ta niezawodna maszyna została wyposażona w system antywibracyjny,...

Cena 1 690,00 zł
Więcej
Na zamówienie

FS 94 C-E Ecospeed

Najlżejsza kosa mechaniczna w tym segmencie. 1-punktowy system antywibracyjny STIHL, Ergo-Start, uchwyt oburęczny, pokrętło z funkcją wyboru prędkości obrotowej ECOSPEED, silnik 2-MIX, prosty wysięgnik, szelki.

Cena 1 699,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku