Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy
pilarki akcesoria

Akcesoria do pilarek

Prowadnice, łańcuchy i narzędzia niezbędne do konserwacji i prawidłowego przebiegu pracy.

Akcesoria do pilarek

Jest 79 produktów.

Pokazano 1-16 z 79 pozycji

Aktywne filtry

STIHL Duromatic E 1,6 mm (3003)

STIHL Duromatic E to wyjątkowo trwała, lita prowadnica przeznaczona do pilarek o średniej i dużej mocy. Do cięcia twardego, zanieczyszczonego lub zmarzniętego drewna. Wykonania z niezwykle wytrzymałej stali. Końcówka prowadnicy jest chroniona stopem metali twardych.

Cena 0,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Uchwyt FF1

Do precyzyjnego i łatwego prowadzenia pilnika oraz prawidłowego ostrzenia piły łańcuchowej. Idealne uzupełnienie zestawów do ostrzenia pił łańcuchowych STIHL. Nie wymaga użycia siły. Prowadnik z pilnikiem do nabycia oddzielnie.

Cena 26,75 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Rollomatic E Light 3/8"P 1,3 mm Z9

Zbudowana z trzech płyt stalowych wydrążonych na dużej powierzchni i zespawanych elektrycznie. Wolne przestrzenie wypełnione są poliamidem zbrojonym włóknami szklanymi. Do 30% mniejszy ciężar (przy długości prowadnicy 40 cm) w porównaniu do prowadnic standardowych.

Cena 103,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Klucz wielofunkcyjny

Praktyczne, wielofunkcyjne narzędzie o wysokiej jakości w trwałej obudowie z tworzywa sztucznego. Śrubokręt płaski 3,5 mm do regulacji gaźnika oraz czyszczenia rowków prowadnicy, śrubokręt Torx® TX 27, nylonowy pokrowiec z przelotką na pas.

Cena 114,64 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Rollomatic ES 1,6 mm Z11 (3003)

Dla profesjonalistów, do najtrudniejszych prac na maszynach o największej mocy. Masywna i wyjątkowo sztywna prowadnica, wymienna końcówka, owalne, ukośne otwory olejowe zapewniające optymalne smarowanie. 

Cena 165,00 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

STIHL Rollomatic SL / ES Light 3/8" 1,6 mm Z11 (3003)

Wykonana ze specjalnej stali odpornej na zużycie. Wolne przestrzenie są frezowane, a następnie spawane z wykorzystaniem specjalnej techniki laserowej. Bardzo stabilny, pusty w środku korpus o sztywnej konstrukcji górnej i dolnej, redukcja ciężaru o 30% w stosunku do prowadnicy Rollomatic ES, ukośny otwór olejowy STIHL Ematic S.

Cena 215,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Rollomatic ES .404" 1,6 mm (MS 880)

Masywna prowadnica profesjonalna przeznaczona do urządzeń o dużej mocy. Wyjątkowo duża wydajność cięcia. Zastosowanie: ścinka drzew i przycinanie na długość w leśnictwie. Odpowiednia również do cięcia twardego drewna i drzew o dużej średnicy pnia. Wykonanie: masywna i wyjątkowo sztywna. Wymienny wierzchołek prowadnicy.

Cena 249,00 zł
Więcej
Dostępny produkt z innymi opcjami

Śledź nas na Facebooku