Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy
pilarki spalinowe

Pilarki spalinowe

Pilarki spalinowe to nieustannie najpopularniejszy wybór jeśli chodzi o moc i mobilność pracy. W tych kategoriach segment urządzeń spalinowych pozostaje bezkonkurencyjny. Poszukując pilarki do lasu, cięcia drewna na opał, obalania drzew i ogólnej pracy w lesie - powinniśmy skupić się wyłącznie na silniku spalinowym.

|

Pilarki spalinowe

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-16 z 34 pozycji

Aktywne filtry

STIHL MS 170

Najmniejszy model pilarki STIHL ze stałej, flagowej oferty. Pilarka idealnie nadaje się do cięcia gałęzi, desek, krokwi - głównie drewna przetworzonego. W związku z tym będzie bardzo dobrym wyborem do prac budowlanych. Filtr powietrza jest jednorazowy - w przypadku ubrudzenia element ten można łatwo wymienić. Moc urządzenia to 1,6 KM.

Cena 749,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL MS 180

Pilarka spalinowa STIHL MS 180 to idealny wybór do pracy przy gałęziach i drewnie przetworzonym. Uniwersalny układ tnący występujący w tym modelu wykorzystywany jest w większości pilarek STIHL. Napinacz łańcucha umieszczono z boku, co znacząco wpływa na przebieg i wygodę pracy. 

Cena 949,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL MS 180 C-BE

STIHL MS 180 C-BE to ulepszony model standardowej MS 180. Różnica polega na usprawnionym rozruchu urządzenia ErgoStart (E), a także zastosowaniu systemu błyskawicznego napinania łańcucha (B). System ten opiera się na bez narzędziowej modulacji napinania bądź wymiany prowadnicy łańcucha, do której w standardowych modelach potrzebujemy odpowiedniego klucza. 

Cena 1 059,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL MS 181

STIHL MS 181 to model charakteryzujący się usprawnioną pracą silnika pod kątem emisji spalin (70% w porównaniu do poprzednika) i ergonomii pracy - 20% mniejsze spalanie. Mocowanie prowadnicy na jedną śrubę. Od tego modelu pojawia się filtr wielorazowego użytku, który można umyć pod bieżącą wodą.

Cena 1 169,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL MS 181 C-BE

STIHL MS 181 C-BE to ulepszony model standardowej MS 180. Różnica polega na usprawnionym rozruchu urządzenia ErgoStart (E), a także zastosowaniu systemu błyskawicznego napinania łańcucha (B). System ten opiera się na bez narzędziowej modulacji napinania bądź wymiany prowadnicy łańcucha, do której w standardowych modelach potrzebujemy odpowiedniego...

Cena 1 339,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL MS 211

Pilarka spalinowa STIHL MS 211 to idealny wybór do pracy przy gałęziach i drewnie przetworzonym. Uniwersalny układ tnący występujący w tym modelu wykorzystywany jest w większości pilarek STIHL. Napinacz łańcucha umieszczono z boku, co znacząco wpływa na przebieg i wygodę pracy. Model ten wyszczególnia się systemem filtrów z filtrem wstępnym.

Cena 1 379,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL MS 231

Pilarka łańcuchowa STIHL MS 231 to pierwszy przedstawiciel modeli tzw. "farmerskich". Urządzenie świetnie sprawdzi się przy amatorskich pracach wokół domu. 2,7 konny silnik gwarantuje szeroki zakres działania - od drewna drobnego, przetworzonego, po cięcie drzewa na opał czy jednorazowe obalanie. Filtr powietrza HD2 zapewnia długi czas czas pracy między...

Cena 1 669,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL MS 194 C-E

MS 194 C-E to alternatywna wersja modelu MS 194 T. Różnica polega na zmienione rozłożenie kabłąka i uchwytu urządzenia. Wariant ten dzięki małej wadze sprawdzi się doskonale przy pracach pielęgnacyjnych nie w koronach drzew.

Cena 1 699,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL MS 194 T

STIHL MS 194 T to uniwersalny model dla arborystów z łańcuchem o podziałce 3/8"P i mocą na poziomie niecałych dwóch koni sprawia, że urządzenie te znajduje wielu sympatyków nie tylko tych pracujących na wysokościach. 

Cena 1 719,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL MS 251

Poręczna i łatwa w obsłudze pilarka MS 251 z oszczędnym silnikiem 2-MIX. Optymalna do pozyskiwania drewna opałowego przez użytkownika okazjonalnego ale również rolników, sadowników, ogrodników i plantatorów. Wyposażenie: boczny napinacz piły łańcuchowej, wytrzymały i trwały zestaw tnący, opcjonalnie dostępna z prowadnicą o długości 40 cm do ścinki drzew o...

Cena 1 849,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL MS 231 C-BE

Pilarka łańcuchowa STIHL MS 231 to pierwszy przedstawiciel modeli tzw. "farmerskich". Urządzenie świetnie sprawdzi się przy amatorskich pracach wokół domu. 2,7 konny silnik gwarantuje szeroki zakres działania - od drewna drobnego, przetworzonego, po cięcie drzewa na opał czy jednorazowe obalanie. Filtr powietrza HD2 zapewnia długi czas czas pracy między...

Cena 1 869,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL MS 271

Pilarka STIHL MS 271 to godny następca popularnego modelu MS 251. Większy cylinder zapewnia 3,5 konia mocy. Fabrycznie pilarka występuje z 40-to centymetrowym układem tnącym. Skok łańcucha to .325" 1,3 mm. Model ten jest dobrym wyborem jako urządzenie farmerskie, w kategoriach sprzętów amatorskich. Nie straszne jej cięcie drewna na opał, okazjonalne...

Cena 2 189,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL MS 291

Praktyczna pilarka farmerska o dużej mocy. Moc na poziomie 3,8 KM, praktyczne rozmiary, filtr powietrza HD2, oraz silnik 2-MIX to atuty, które sprawiają, że model ten będzie idealnym towarzyszem wszystkich prac w okół domu. Okazjonalna praca przy grubszym drzewie nie będzie stanowić wyzwania dla modelu MS 291.

Cena 2 239,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL MS 151 C-E

MS 151 C-E to alternatywna wersja modelu MS 151 T. Różnica polega na zmienione rozłożenie kabłąka i uchwytu urządzenia. Wariant ten dzięki małej wadze sprawdzi się doskonale przy pracach pielęgnacyjnych nie w koronach drzew.

Cena 2 259,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL MS 151 TC-E

STIHL MS 151 TC-E VW to w ofercie firmy najlżejsza pilarka jednoręczna o mocy 1,5 KM. Przeznaczona do prac na wysokościach, gdzie przeszkolony operator jest w stanie operować urządzeniem jedną ręką. Sprawdzi się także dla amatorów sadownictwa, którzy poszukują urządzenia o bardzo małej wadze (2,92 kg po złożeniu).

Cena 2 269,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL MS 261 C-M

Według statystyk sprzedażowych udostępnionych przez firmę STIHL do opinii publicznej, pilarka MS 260 była jednym z najchętniej kupowanych modeli w historii firmy. Następcą kultowego modelu jest STIHL MS 261. Dzięki swojej wadze i parametrom przeznaczona jest do wszystkich prac, tych profesjonalnych, jak i amatorskich - obróbka drewna, pielęgnacja...

Cena 3 119,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku