Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy
Myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe

Myjki ciśnieniowe coraz rzadziej kojarzą się z urządzeniami przemysłowymi i pojawiają się w gospodarstwach domowych. Za ich pomocą można skutecznie i niskim zużyciem wody pozbyć się trudnych zabrudzeń z różnych powierzchni.

Myjki ciśnieniowe

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-16 z 20 pozycji

Aktywne filtry

STIHL CC 30 Środek do czyszczenia pojazdów

Koncentrat do czyszczenia i pielęgnacji pojazdów. Wysokiej jakości woski chronią powierzchnie lakierowane przywracając im połysk. Zawartość składników wg rozporządzenia o detergentach: AQUA, SODIUM GLUCONATE, PEG-4 RAPESEEDAMIDE, BUTOXYETHANOL, SODIUM LAURIMINODIPROPIONATE, PEG-4 MONTANATE, LAURAMINE OXIDE, CITRIC ACID, METHYLISOTHIAZOLINONE,...

Cena 18,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Multispray Uniwersalny środek czyszczący

Uniwersalny środek czyszczący, służy do oczyszczania różnych narzędzi, pozostawia na ich powierzchni nie twardniejącą warstwę ochronną, dzięki czemu chroni przed korozją. Smarowanie elementów ruchomych. Duża zdolność penetracji zapewnia smarowanie nawet niedostępnych miejsc. Niezastąpiony w warsztacie. Pojemnik 400 ml.

Cena 23,50 zł
Więcej
W magazynie

STIHL CB 90 Uniwersalny środek czyszczący

Do szybkiego i bezpiecznego czyszczenia delikatnych powierzchni (np. lakieru, tworzyw sztucznych, wykładzin PCV, płyt kamiennych, kafli, płytek, parkietu). Zawartość składników wg rozporządzenia o detergentach: AQUA, SODIUM TRIPOLY PHOSPHATE, SODIUM CUMENE SULPHONATE, SODIUM LAURETH SULFATE, DIOCTYL SODIUM SULFOSUCCINATE, SODIUM HYDROXIDE, COLORANT...

Cena 25,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL Varioclean Specjalny środek czyszczący

Specjalny środek czyszczący do rozpuszczania i usuwania pozostałości biooleju oraz oczyszczania obudowy, filtrów STIHL HD2 (czarny), filtrów drucianych (srebrny) lub filtrów PA (biały). Zawartość składników wg rozporządzenia o detergentach: AQUA, DISODIUM METASILICATE, COCOAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM POLYACRYLAT.

Cena 29,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL Superclean Rozpuszczalnik do żywicy

Zawierający grafit, dzięki czemu również "smarujący" środek czyszczący na bazie olejów mineralnych nadaje się szczególnie do czyszczenia listew tnących nożyc do żywopłotów i narzędzi tnących. Stosowanie: Spryskiwanie narzędzi tnących po każdym użyciu. Listwy nożyc do żywopłotów należy po użyciu na krótko uruchomić. Pojemnik 300ml.

Cena 33,50 zł
Więcej
W magazynie

STIHL RE 90

Najmniejszy model myjki ciśnieniowej firmy STIHL. Urządzenie skonstruowano ze zintegrowanym wózkiem transportowym. Ciśnienie robocze na poziomie 100 barów. W zestawie znajdują się dwie dysze: rotacyjna i regulowana płaska, wąż (6 m) wyposażony w szybkozłącze niwelujące zjawisko skręcania się przewodu, a także przejściówka do rozpylania substancji.

Cena 549,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL RE 100

Urządzenie o mocy roboczej od 10 - 110 barów w pełni wyposażone i gotowe do pracy. Myjkę napędza bez szczotkowy, indukcyjny silnik elektryczny z aluminiową głowicą pompy. Wąż ciśnieniowy o długości 6 metrów.

Cena 899,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL RE 110

Myjka o mocy 110 barów. Urządzenie posiada długą lancę mocowaną do przewodu wysokociśnieniowego o długości 7 metrów. Zestaw prezentują zdjęcia.

Cena 999,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL RE 120

Myjka STIHL RE 120 operuje ciśnieniem roboczym w przedziale 10 - 125 barów i przepływowością wody na godzinę od 400 do 500 litrów na godzinę. W zestawie znajduje się wąż wysokociśnieniowy w stalowym oplocie, o długości 8 metrów, aluminiowy uchwyt transportowy, pistolet z lancą i dysze.

Cena 1 299,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL RE 130 PLUS

Myjka o mocy roboczej 135 barów z przepływem na poziomie pół tysiąca litrów na godzinę. Jak każda wersja PLUS posiada bęben nawojowy, z wężem o długości 9 metrów. 

Cena 1 499,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL RE 143

Myjka elektryczna generująca ciśnienie to 140 barów i przepływie wody na poziomie 610 litrów na godzinę. Długość węża ciśnieniowego wynosi 9 metrów.

Cena 2 199,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL RE 163

Wydajna myjka wysokociśnieniowa z ceramicznymi tłokami i mosiężną głowicą pompy. Nowy model myki STIHL wyposażono seryjnie w dyszę rotacyjną i dyszę płaską. Na wyposażeniu znajdują się także: aluminiowy uchwyt teleskopowy, praktyczny uchwyt transportowy, regulacja ciśnienia/przepływu wody na urządzeniu, centralnie umiejscowiony manometr oraz rozkładana...

Cena 2 369,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL RE 143 PLUS

Myjka STIHL RE 143 z dopiskiem PLUS to podstawowy model wzbogacony o bęben do węża ciśnieniowego, a także kasetę do węża płaskiego, zasilającego

Cena 2 569,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL RE 150

Myjka generująca maksymalne ciśnienie w wysokości 140 barów. Wąż ciśnieniowy w stalowym oplocie o długości 12 metrów z komfortowym bębnem nawojowym. Głowica pompy wykonana jest z mosiądzu. W zestawie dysza płaska i rotacyjna (ceramiczna), manometr, dysza do pianowania, a także schowek do przechowywania dysz wewnątrz urządzenia. 

Cena 2 599,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL RE 170

Mocna myjka generująca 150 barów. Myjka posiada w zestawie bęben do dwunastometrowego węża ciśnieniowego. Wąż jest w stalowym oplocie. Tłoki urządzenia powlekane są warstwą ceramiki. Pompa wykonana jest w mosiądzu. Ponadto w zestawie znajduje się: - regulator ciśnienia,- manometr,- zintegrowany zbiornik do środków czystości- dysza płaska i rotacyjna-...

Cena 2 599,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Śledź nas na Facebooku