Strona główna

Filtruj według

  • przelewy

    przelewy
nozyce do zywoplotow

Nożyce do żywopłotów

Nożyce do żywopłotów zapewniają wysoki komfort pracy. Gwarantują nieograniczoną swobodę ruchów i wyposażone są w silniki o dużej mocy. Umożliwiają pielęgnację nawet szerokich i zdrewniałych żywopłotów. Nożyce do żywopłotów z silnikiem spalinowym nadają się szczególnie do zastosowania na dużych terenach oraz do pielęgnacji parków i krajobrazu. Urządzenia z silnikiem elektrycznym przeznaczone są do pielęgnacji przydomowych żywopłotów.

Nożyce do żywopłotów

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-16 z 34 pozycji

Aktywne filtry

STIHL Smar uniwersalny Multitab

Do smarowania przekładni wszystkich nożyc do żywopłotów i pilarek elektrycznych STIHL. Dzięki doskonałej lepkości i odpowiedniej konsystencji smar pozostaje również na otwartych częściach przekładni. Zastosowane dodatki uszlachetniające redukują zużycie powodowane tarciem.

Cena 11,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL Superclean Rozpuszczalnik do żywicy

Zawierający grafit, dzięki czemu również "smarujący" środek czyszczący na bazie olejów mineralnych nadaje się szczególnie do czyszczenia listew tnących nożyc do żywopłotów i narzędzi tnących. Stosowanie: Spryskiwanie narzędzi tnących po każdym użyciu. Listwy nożyc do żywopłotów należy po użyciu na krótko uruchomić. Pojemnik 300ml.

Cena 33,50 zł
Więcej
W magazynie

STIHL Korytko 50 / 75 cm

Do zbierania i usuwania ściętego materiału. Możliwość montażu po obu stronach listwy. Korytko 50 cm przeznaczone do: HSA 66,HSA 86, a także wszystkich modeli HSE i HLA. Montaż bez użycia narzędzi. Korytko 75 cm przeznaczone do: HS 86 R,HS 87 R,

Cena 76,00 zł
Więcej
Na zamówienie

Torba STIHL

Torba wykonana z wytrzymałego nylonu, do przechowywania i transportowania poszczególnych urządzeń firmy STIHL. Dokładny spis znajduje się w danych technicznych.

Cena 144,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL System nośny RTS

Do długotrwałych zastosowań. Możliwość dopasowania do sylwetki użytkownika, zapewnia niemęczącą i ergonomiczną pracę, odpowiedni do modeli: HT 101,HT 103, HT 131, HT 133, HTA 65, HTA 85, HTE 60, HT-KM, HL-KM 145°, HL 94 C-E (nie do HL 94 KC-E), HLA 65, HLA 85, HLE 71 (nie do HLE 71 K).

Cena 380,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL HSE 42

Niezwykle lekkie i poręczne, nowe elektryczne nożyce do żywopłotów STIHL. Doskonałe do pielęgnacji zieleni dla użytkowników okazjonalnych. Nieocenione, gdy chcemy zachować ciszę podczas przycinania żywopłotów. Najlepiej nadają się do przycinania drobnych i cienkich gałązek. Wyposażone w oburęczny przełącznik ze specjalną dźwignią blokady.

Cena 409,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL HSE 52

Lekkie i poręczne, nowe elektryczne nożyce do żywopłotów STIHL, charakteryzujące się cichym trybem pracy. Do przycinania drobnych i cienkich gałązek. Wyposażone w włącznik oburęczny z specjalną dźwignią blokady.

Cena 459,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL HSA 45

Bardzo Nożyce akumulatorowe, z wbudowaną baterią. W zestawie znajduje się ładowarka, nożyce, a także klucz zabezpieczający przed nieautoryzowanym uruchomieniem urządzenia.

Cena 499,00 zł
Więcej
W magazynie

STIHL HSA 26

Następca modelu HSA 25. Jednoręczne nożyce do przycinania, ścinania, modelowania krzewów, trawników czy obiektów zielonych w trudno dostępnych miejscach. W zestawie znajduje się (zdjęcie): Akumulator AS 2 wraz z ładowarką AL 1, para zamiennych noży - do trawy i krzewów (każdy z osłoną), a także torba transportowa. WYDŁUŻONY CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Cena 499,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL HSE 71

Elektryczne nożyce do żywopłotów wyposażone w silnik o niskim poziomie wibracji i dużej mocy 600 W do cięcia twardych żywopłotów. Duża siła cięcia, ergonomiczny design, łatwa obsługa. Przestawny uchwyt z 5 pozycjami roboczymi zapewniający płynne, wygodne cięcie. 2 długości listwy tnącej.

Cena 789,00 zł
Więcej
Na zamówienie

STIHL HSA 56

Lekkie nożyce akumulatorowe o znakomitej wydajności cięcia przy przycinaniu krzewów i żywopłotów wokół domu i ogrodu. Łatwe w obsłudze. Ciche podczas pracy. Nie ma potrzeby stosowania ochronników słuchu. Obustronnie tnące ostrza. Innowacyjna geometria ostrza w kształcie kropli dla cięcia większej ilości gałęzi. Model ten można zamówić w zestawie z...

Cena 799,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku